Новий стадіон до Дня селища Гостомель

Печать
PDF

gostomelstadion11 жовтня учні і педагогічний колектив ЗШ №13 відсвяткували урочисте відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям. Це – справжній подарунок місцевих меценатів гостомельським школярам, тому і святкували усі разом. На урочистості завітав також прославлений український футболіст Владислав Ващук.

Роботи по спорудженню стадіону тривали трохи більше року, і сьогодні  він – найбільший і найкращий серед шкільних майданчиків Приірпіння. Розмір поля дорівнює 30 х 60 м, а довжина окружної бігової доріжки – 200 м. 

Директор ЗШ №13 В.М.Захлюпаний розповів, що можливість побудувати стадіон з’явилася завдяки фінансовій підтримці ВАТ «Ветропак» Гостомельський склозавод, а також місцевих підприємців і меценатів. «...На спортивній базі школи за участі склозаводу регулярно проводилися спартакіади, керівництву закладу відомо про наші потреби і ситуацію. У 2012 р. «Ветропак» відзначив 100 річницю, виникла ідея зробити щось для селища на честь ювілею. Порадившись із Гостомельським селищним головою, правління заводу вирішило, що таким пам’ятним подарунком може стати для школи нове футбольне поле зі штучним покриттям. Із цією метою правління Гостомельського склозаводу, за ініціативою  А. П. Гірника та В. І. Ситнікова, виділили 400.000 грн. Влітку 2012 р. розпочалися роботи, але асигнованих коштів не вистачило, і ми звернулися до спонсорів, які допомогли грошима, матеріалами і робочою силою. За нашими підрахунками футбольне поле обійшлося більше ніж 800.000 грн. Будівництво курувала Гостомельська селищна рада; багато зусиль для втілення проекту доклав Голова селищної ради А.І.Кириченко і його заступник В.М.Саєнко. Одним із перших відгукнувся І. Ю. Прилипко - він виконав значний обсяг будівельних робіт – провів риття котловану, надав щебінь і пісок. О.Д.Мамчур вивіз стару основу, В.А.Карплюк забезпечив відсів, В.І.Бондаренко встановив бордюри, Г.Я.Матвієць здійснив укладку і вирівнювання, Л.В.Цуп’як разом із фірмою «Інтератлетика» монтували покриття. На підсипку верхніх шарів основи Склозавод виділив високоякісний кварцовий пісок. Хочу подякувати усім цим небайдужим до здоров’я дітей людям, завдяки яким у нас тепер з’явився повноцінний пришкільний стадіон!.. Ми обов’язково встановимо біля поля пам’ятний знак з їхніми іменами!..».

Усі меценати, які мали відношення до будівництва цього стадіону, отримали від директора школи В.М.Захлюпаного пам’ятні дипломи. 

 Відтепер у Гостомелі діятимуть два чудово облаштованих стадіони: у ЗШ №13 та автономне «олімпійське» футбольне поле біля Будинку культури. Залишається лише побажати, щоб майданчики використовувалися ефективно і за призначенням!

Відкриття стадіону - стало першим урочистим заходом у традиційному святкуванні Дня селища, яке Гостомель відзначає на Покрову, 14 жовтня. 

Джерело: pulsar-irpin.com.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Новий стадіон до Дня селища Гостомель - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.