ПОКИ ЛЮДСЬКА СВІДОМІСТЬ РОЗШИРИТЬСЯ, МОЖНА ВТРАТИТИ ВСЕ

Печать
PDF

IMG 9385Для того, щоб розчистити місцеві зони відпочинку, потрібно громадою провести далеко не один суботник і вивезти декілька машин сміття. Але й це не гарантує того, що зовсім скоро усе не повернеться на кола свої…

В ірпінському парку ім.М.Стельмаха по вул.7 лінія – знову суботник! Організований і проведений ГО «Нові обличчя», він зібрав активістів для продовження розпочатої справи: стан парку потребує чималих зусиль, адже за роки бездіяльності у ньому місцевої влади та невігластва громадян, там накопичилися тони сміття і величезна кількість сухостою. То ж 8 червня близько 20 осіб із граблями, лопатами та мішками, засукавши рукава, розчищали хащі, косили траву, збирали різний непотріб, залишений там як доказ свого проживання в Ірпені місцевими жителями. По завершенню було вивезено два «Камази» сміття.

IMG 9337

Нагадаємо, що під час попередніх суботників, організованих спільно з Лаврентієм Кухалейшвілі та жителями сусідніх будинків, було окрім усіх перерахованих робіт, було вперше засаджено одну із не багатьох в Ірпені клумб, яку з того часу доглядають члени ГО «Нові обличчя».

IMG 9374

До речі, ірпінці майже не долучилися до чергового суботника, що має своє цілком логічне пояснення: більшість мешканців на них взагалі ніколи не виходить, а ті нечисленні громадсько-активні люди не зобов’язані щосуботи то в одному парку, то в іншому переймати на себе обов’язки комунальних служб.

IMG 1077

Утім, проведення суботників у парках Ірпеня – це не просто очищення території від нечистоплотності багатьох людей, а й прищеплення культури ставлення один до одного. Адже кожна викинута пляшка, пакет чи винесений кульок із побутовими відходами - це висловлення зневаги і презирства до усіх інших людей. А також – прояв моральної неготовності мати таку перлину рідного міста – як гарний і доглянутий парк. Адже якщо ми хочемо, щоб ця територія перетворилася на справжній парк – громаді потрібно згуртовано діяти і берегти отримані результати: як мінімум – не смітити більше! Часу на повільне розкачування і равликові зрушення у розвитку власної свідомості у нас немає: життя доводить - можна втратити все. А поки що, - може, ми заслуговуємо саме на таку негідну поведінку наших можновладців, які поставили крапку на наших зонах відпочинку? Може, нам і справді не потрібні ніякі парки, якщо використовувати їх в якості додаткових смітників?

IMG 1068

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Sergeyfit 12.07.2013 14:41
Нужно более обширно рекламировать субботник!!!! Вот знал бы за ранее, то пришли бы!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ПОКИ ЛЮДСЬКА СВІДОМІСТЬ РОЗШИРИТЬСЯ, МОЖНА ВТРАТИТИ ВСЕ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.