Новий прокурор Ірпеня

Печать
PDF

4567-01Новопризначеним прокурором Ірпеня став Мирослав Пацкан. Про це повідомили у прес-службі Прокуратури Київської області.

До цього призначення Пацкан був прокурором Бородянського району й в його практиці вже є боротьба з дерибаном землі, яку відвели “мертвим душам”. Там 100 гектарів землі місцева влада віддала двомстам невідомим. Прокуратура повернула власність громаді.

У прокуратурі області прес-служба повідомила, що протягом найближчого тижня новопризначинець має перейняти всі справи й особлива увага буде до справ найбільш складних – сотням позовів щодо дерибану Біличанського лісу.

Свою кар’єру розпочав на Закарпатті. Після отримання диплому його призначили помічником прокурора Великоберзянського району, але через місяць його перевели до Мукачево, де він працював слідчим. Далі його призначили старшим слідчим Ужгородської міжрайонної прокуратури. Через рік його перевели на посаду заступника прокурора міста Ужгорода.

На сайті прокуратури області оприлюднена декларація, яку Пацкан Мирослав Васильович заповнив у 2012 році. Згідно з декларацією його річний дохід склав близько 30 тисяч гривень. У приватній власності в нього перебуває лише авто Volkswagen passat.

У соціальних мережах редакція знайшла профілі, які, ймовірно, належать Мирославу Пацкану: Однокласники, Однокласники 2й профіль, Вконтакті. Але активність в соціальних мережах на цих профілях є доволі низькою.

Нагадаємо, колишній прокурор Ірпеня Андрій Шило пішов на підвищення й став першим заступником прокурора Київської області Михайла Витязя. До цього часу, виконуючим обов’язки прокурора Ірпеня, був колишній заступник Шила - П’яних Максим. Після ротації П’яних став прокурором Бородянського району.

Джерело: kotsubynske.com.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Новий прокурор Ірпеня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.