Головний «регіонал» Ірпеня не вірить у перспективу власної партії

Печать
PDF

4e3ee-7Голова Ірпінської міської організації Партії регіонів Ігор Борзило не вірить у перспективу власної партії і прогнозує подальше падіння рейтингу ПР у Ірпені.

"Будь-яка партія буває на піку популярності або йде на спад. Партія регіонів ніколи не користувалася популярністю у Ірпені. Також у провладної партії є проблеми, бо люди завжди критикують тих, хто при владі", – заявляє Ігор Борзило в інтерв’ю ЗМІ.

На думку лідера Ірпінських регіоналів, створення більшості в Ірпінській раді Партії регіонів та УДАРу пов’язане з тим, що чисельність фракції ПР у Ірпінській раді за останній час скоротилась з 24 до 17 депутатів.

“Після того, як пішли депутати з Партії регіонів, склалася ситуація, коли могла б бути рада бездіяльна, а нам потрібно, щоб місто працювало. Тому ми об’єдналися з УДАРом” – підкреслив чиновник.

Джерело: censor.net.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Головний «регіонал» Ірпеня не вірить у перспективу власної партії - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.