Передмістя Києва хочуть приєднати до столиці

Печать
PDF

ukraineСучасні комфортабельні райони Києва, з'єднані автобанами з центром міста, повинні з'явитися у Вишгороді, Ірпені, Обухові, Борисполі, Броварах.

"Вирішити ж проблему забезпечення киян новим якісним житлом повинні, згадавши про нинішні околиці. Зовнішня лінія забудови повинна пройти по підкиївських містечках - Вишгороду, Ірпеню, Обухову, Борисполю, Броварах. На основі цих містечок можна облаштувати сучасні комфортабельні райони Києва, з'єднавши їх з центром багатоканальним швидкісним трамвайним сполученням і автобанами. Щоб за короткий час можна було доїхати з однієї частини міста до іншої", - зазначив Куйбіда.

На думку екс-міністра, "будівництво житла треба негайно відібрати з рук невеликої групи чиновників-шахраїв, які наживаються на хаосі, що панує в цьому секторі".

Щоб зберегти київські парки та історичні місця, відзначає він, слід ввести мораторій на забудову в центрі і перенасичених житлових масивах.

"Важливою передумовою перетворення Києва на глобальне місто є розвиток сучасної інфраструктури (від доріг до інтернету). Треба розробити новий Генеральний план розвитку Києва до 2025 року, заклавши в основу його розвитку глобальні підходи до вирішення проблем", - констатував Куйбіда.

Джерело: ZN.UA

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Зарина 05.04.2013 08:02
спальный район((( как печально....
Цитировать
 
 
# Alisa 02.04.2013 16:48
что за бред!!!!!!!!Кие в это Киев..и нехрен притягивать бучу ирпень и т.д.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Передмістя Києва хочуть приєднати до столиці - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.