IV Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця

Печать
PDF

fest16 – 17 березня 2013 р у селищі Ворзель пройде IV Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця.

Щиро вітаємо усіх, хто у 2013 році долучиться до проведення на теренах Київщини творчого проекту, що робить важливу справу – підтримує творчість, виховує духовні ідеали молодого покоління українців та зберігає традиції наших предків.

Шість років він успішно крокує Україною, охоплюючи всі без винятку регіони. Щорічно, на творчих заходах у курортних місцинах - селищі Ворзель та місті Буча, свої творчі здобутки демонструють понад дві тисячі аматорів.

Це відчутний стимул для виявлення, розвитку та популяризації творчих обдарувань, які продовжують славні традиції у хоровому, хореографічному, інструментальному, театральному та цирковому мистецтві.

Переконані, що ідея нашого проекту об’єднає всіх небайдужих до ідеалів краси і добра, спонукатиме до розвитку національних традицій, звичаїв та обрядів.

Учасники та переможці наших фестивалів, що входять до проекту, гідно презентують свої здобутки не тільки на теренах України, а й у далекому та близькому зарубіжжі.

IV Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця, метою якого є виявлення і збереження кращих зразків фольклорно – етнографічного мистецтва, розвиток та пропаганда народних традицій хореографії, активізація пошукової роботи фольклорних експедицій та підтримка самобутніх носіїв фольклорної спадщини. Голова журі - Народний артист України, професор Київського національного університету культури і мистецтв, художній керівник театру українського фольклору «Берегиня» - Буравський Микола Олександрович, м. Київ .

До участі у фестивалі запрошуються народні хорові колективи, фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні вокальні ансамблі,хореографічні колективи, виконавці народних усмішок, родинні колективи, ансамблі троїстих музик, оркестри народних інструментів ,читці – гумористи, солісти-вокалісти, з усіх областей України, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя незалежно від відомчого підпорядкування і без вікових обмежень. Фестиваль проводиться у категоріях А (дорослі), В (студенти, молодь), С (діти) за номінаціями: 

1. Пісенний жанр - фольклорні колективи , фольклорно-етнографічні гурти , фольклорні вокальні ансамблі. , народні хори, Солісти – виконавці народних пісень., дуети , тріо

2. Інструментальний жанр - ансамблі народних інструментів,

троїсті музики , виконавці на традиційних старовинних народних інструментах, солісти – інструменталісти 

3. Хореографічний жанр - фольклорні хореографічні колективи, 

ансамблі народного танцю, солісти танцювального жанру.

4.Народні усмішки – читці – гумористи, музичні гуморески, пісенні гуморески, хореографічні мініатюри, весільні музики

У дні проведення фестивалю діятиме містечко майстрів та виставка-продаж творів декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва.

Запрошуємо народних майстрів до участі у виставці.

Порядок подання заявок на участь у фестивалі.

Анкети-заявки , списки учасників колективу ( окремих виконавців) та перелік музичних творів, композицій, танців , та сольних номерів на участь у фестивалі необхідно подати оргкомітету до 12 березня 2013р. 

Дата поштового надходження визначається за штемпелем місця відправлення. Документи, надіслані із запізненням, не розглядаються. До анкети-заявки додаються художні фото, аудіо та відео матеріали.

Місце проведення фестивалю - смт. Ворзель, Київська обл. , вул.Карла Лібкнехта,26 Будинок культури санаторію « Україна».

16 березня 2013р.

09.00 год – 16.30 год. – перегляд та прослуховування колективів.

17.00год. – урочисте відкриття фестивалю , святковий концерт.

17 березня 2013р.

09.00 год – 16.00 год. – перегляд та прослуховування колективів.

17.00 год. – закриття фестивалю , нагородження переможців , гала - концерт. 

Адреса та телефони оргкомітету.

01042 м. Київ , вул. Героїв Дніпра ,67-а , офіс № 11. www.citadel.in.ua,e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Тел: (044 )411-13-70; Т/ф: (044) 411-13-70; 067 319-22-45; 050 527-80-33 Лідія Мельник. 

050 189-06-92; (044) 222-83-97, 0975560076 Ольга Успенська. 

Організатор та автор творчого проекту бажають усім міцного здоров’я, творчої наснаги, досягнень та перемог , а нашому творчому проекту підтримки не байдужих до аматорського мистецтва людей, зустрічі з новими і вже добре знайомими творчими колективами та особистостями, а головне - подальшого процвітання в ім’я нашої держави.

Засновник творчого проекту,

директор Культурно-оздоровчого центру 

"Цитадель" - Лідія Мельник.

Автор та координатор творчого проекту - Ольга Успенська .

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - IV Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.