В Ірпінській міській лікарні знову людно

Печать
PDF

irpinska-likarnjaНещодавно в центральній Ірпінській міській лікарні відбувся черговий майстер-клас Всеукраїнського рівня. Новий підхід до вирішення існуючих медичних проблем презентували в хірургічному відділенні, де представили сучасні можливості корекції апікального пролапсу. Якщо без медичних термінів, то це «випадіння матки». Проблема – дуже серйозна, але їй приділяється мало уваги. Адже часто жінки самі соромляться звертатися з подібним до лікаря, вважаючи це питання «некоректним». Проте в цьому разі про якість життя можна й не говорити. Те ж саме стосується і народження дітей.

Майстер-клас проводив кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства і гінекології Дніпропетровської медичної академії Михайло Медведєв. Їхній заклад має великий досвід у проведенні подібних операцій саме в Україні. Асистентами професора стали бучанські лікарі. Також у роботі медиків взяла участь начальник департаменту акушерства і гінекології України…

Загалом було організовано декілька лекцій і проведено два оперативних втручання, які транслювалися в режимі он-лайн. Особливість операцій у тому, що у нашій країні почали застосовувати нові методики. 

Прокоментувати цю подію ми попросила провідного хірурга міської лікарні Миколу Крестьянова.

«Лише в нашій країні жінки можуть піднімати рейки і носити важкі речі. У результаті – страждає здоров’я, репродуктивна система», - зазначив медик. – «Відповідної практики не було – подібні операції в регіоні взагалі не виконувалися. Хоча потреба у них велика. На жаль, наша Ірпінська лікарня і її теперішні можливості в себе вдома менш відома, ніж в Україні. Ми маємо гарну репутацію і авторитет серед колег. Тому представники відомих медичних фірм хочуть з нами співпрацювати – надають сучасне обладнання і устаткування. Маємо хороше матеріально-технічне оснащення і «золоті руки» провідних спеціалістів», - каже Микола Крестьянов.

Говорити про те, що такі операцію поставлять «на потік» у Ірпінській міській лікарні – ще зарано, проте напрацювання на майбутнє є. А головне, що є бажання навчатися новому і переймати найкращий досвід.

Джерело: bucha.com.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпінській міській лікарні знову людно - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.