Талановиті діти з багатодітних сімей їдуть в "Артек"

Печать
PDF

artek24 лютого 2013 року в місті Ірпені відбувся регіональний відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини».

Мета фестивалю, який проходив за ініціативи Міністерства соціальної політики України – відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем багатодітних сімей.

Організаторами фестивалю виступили всеукраїнське об'єднання жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та відділ у справах сім'ї та молоді Ірпінської міської ради.

У рамках відбіркового туру в 8 номінаціях, серед яких художнє та авторське виконання, патріотична пісня та хореографія, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво (предмети з декоративного розпису, бісероплетіння, живопис тощо), оригінальний жанр та інструментальне виконання виступили понад сто талановитих дітей віком від 9 до 16 років з усієї Київщини.

Велика кількість дітей виступала в декількох номінаціях та ще й не одні, а з сестрами і братами. Багатодітна родина – це дружня родина, і тому не дивно, що всі учасники мали підтримку: мам, тат, бабусь і навіть дідусів. Учасники фестивалю-конкурсу демонстрували свої таланти та ділилися вмінням творити дива. Присутні насолоджувались цілим різнобарв’ям талантів: від пісень і гуморесок до хореографічних етюдів.

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Нагородою п’ятьом переможцям з міста Ірпеня регіонального відбіркового туру стали путівки у табір «Артек». Саме в цьому дитячому таборі відпочинку в травні місяці відбудеться завершальний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини».

Діти Ірпінського регіону дуже талановиті й нехай про це знає уся Україна!

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Талановиті діти з багатодітних сімей їдуть в "Артек" - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.