Новий губернатор?

Печать
PDF

gubernatorГолова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк написав заяву на звільнення. Новим губернатором столичної області найвірогідніше стане нинішній керівник ДУСі Андрій Кравець. Про це УНН повідомило проінформоване джерело в Адміністрації Президента.

За словами співрозмовника агентства, Анатолій Присяжнюк написав заяву на звільнення ще кілька місяців тому, проте Президент її відразу не підписав.

“Невідомо, з яких причин Янукович не звільнив відразу Присяжнюка. Але відомо, що на посаду нового губернатора Київщини розглядається кандидатура Андрія Кравця”, — розповів співрозмовник агентства.

При цьому він зазначив, що сам Андрій Кравець начебто не зрадів подібній пропозиції.

Як відомо, відразу після виборів до парламенту, багато політологів прогнозували, що відбудуться кадрові зміни на посадах голів ОДА, зокрема — у тих регіонах, де Партія регіонів показала невисокий результат.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович призначив губернатором Київської області Анатолія Присяжнюка замість Віктора Вакараша. У вересні 2009 року Президент Віктор Ющенко призначив Віктора Вакараша головою Київобладміністрації. До нього цю посаду обіймала Віра Ульянченко.

Довідка: Кравець Андрій Віталійович народився 02.05.1973 у м. Комсомольську Полтавської області. У 2006 — 2007 — заступник Міністра Кабінету Міністрів України;

2007 — 2010 — народний депутат України VI скликання; член Комітету з

питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України;

з 25.02.2010 — Керівник Державного управління справами. Член Партії регіонів (№ 124 у списку), заступник голови Партії регіонів (з 04.2008), член Президії Політради Партії регіонів.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Новий губернатор? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.