«УДАР» планує виключити з лав партії Ярослава Місяця

Печать
PDF

jarik ochki 2 0.previewСьогодні жителі Ірпеня спільно з Об’єднаною опозицією влаштовують мітинг під стінами міськради. Головна вимога пікетувальників – звільнення мера Володимира Скаржинського. До спільних дій місцевих опозиціонерів та громади міста навряд чи долучиться Ірпінська міська організація партії «УДАР» Віталія Кличка – її очільник Ярослав Місяць нещодавно голосував за кандидатуру від Партії регіонів на посаду заступника міського голови. Оцінку діям пана Місяця вже найближчим часом дасть керівництво «УДАР». Про це сьогодні кореспонденту RegioNews повідомив народний депутат України від Об’єднаної опозиції В’ячеслав Кутовий.

Організатори пікетування міськради запевняють, що у мітингу візьме участь рекордна для Київської області кількість мешканців міста – до двох тисяч осіб.

«Моя присутність у четвер на мітингу під стінами Ірпінської міської ради з вимогою відставки міського голови Володимира Скаржинського залежить від того, як складатимуться обставини у Верховній Раді. Об’єднана опозиція блокує трибуни. Керівник виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Ковальчук Михайло займається цими питаннями безпосередньо на місці. Що ж до оцінки діяльності мера, то «Об’єднана опозиція» дуже незадоволена діяльністю міського голови Володимира Скаржинського і тим, що відбувається у міській раді. На завтрашню сесію будуть виноситися важливі земельні питання. «Об’єднана опозиція» не підтримує голосування за земельні питання в Ірпені», − заявив народний депутат від Ірпінського виборчого округу.

«З приводу ж того, що «УДАР» голосує спільно з Партією регіонів, я особисто спілкувався з керівниками партії «УДАР». Мені чітко сказали, що вони звільнятимуть членів партій, які це роблять», − наголосив В’ячеслав Кутовий.

Ірпінь може стати першим містом в Україні, де навколо відставки мера об’єднаються місцева громада, лідери суспільної думки та більшість політичних партій. Проте, серед політиків на пікетуванні навряд чи буде видно прапори партії Віталія Кличка «УДАР», адже голова місцевого осередку «УДАР» Ярослав Місяць на останній сесії міськради «ударив обличчям в багнюку», проголосувавши за кандидатуру регіонала Ігоря Борзило на посаду першого заступника голови міськради. Це притому, що лідер «УДАР» Віталій Кличко обіцяв виборцям не голосувати з Партією регіонів. Проте, як повідомили джерела в Ірпінській міській раді, Ярослав Місяць погодив спільне з Партією регіонів голосування особисто з Віталієм Кличком.

У результаті злагодженої підтримки фракціями Партії регіонів та «УДАР» кандидатури Ігоря Борзило, в місті стало два перших заступника мера. При цьому, лідер ірпінського «УДАР» Ярослав Місяць не лише голосував, а наполягав на необхідності голосування саме за кандидата від «Регіонів».

На думку місцевих юристів, і «УДАР», і Партія регіонів свідомо пішли на порушення закону, формуючи спільну депутатську групу для подальшого голосування щодо низки земельних питань. Оскільки саме затвердження кандидатури Ігоря Борзило є гарантією «спільної діяльності» обох політсил з освоєння земельних ділянок навколо Ірпеня. Таким чином, діяльність Ірпінської міськради зайшла у ступор, а жителі міста побоюються, що невдовзі біля Ірпеня буде роздано майже тисячу гектарів землі.

Наразі опозиційні партії Ірпеня планують розпочати збір підписів за проведення референдуму щодо відставки мера. Нагадаємо, що Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський у коментарі кореспонденту RegioNews повідомив, що готовий покинути свою посаду, якщо цього вимагатиме громада.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - «УДАР» планує виключити з лав партії Ярослава Місяця - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.