Ірпінська міська лікарня втратила фінансування

Печать
PDF

1360276101 1235110959 likarnya2На засіданні виконкому, яке відбулося 31 січня 2013 року, Володимир Скаржинський зауважив, що життя міста потерпає від недофінансування коштів, які проходять через Держказначейство.

Ця структура з вересня минулого року проводить оплату лише захищених статей, тобто зарплати, харчування, комунальних послуг.

У регіоні постала ще одна проблема — міська лікарня, яка територіально знаходиться в місті Буча, втратила ресурс, що її фінансував. Щомісяця, як зауважила начальник фінансового управління Євгенія Данилюк, "на медикаменти й харчування потрібно 700 тис. грн., а в квартал — це понад 2 млн. грн. Наші сусіди не мають наміру відшкодовувати ці гроші. Сьогодні кошти беруться в кредит. Таким чином, обговорюється питання, щоб місто Буча взяло на свій баланс цей лікувальний заклад".

Але є думка здорових сил, що не можна передавати Бучі міську лікарню. Бо це розбалансує медичну систему. Інтереси Ірпеня на вищому рівні має активніше відстоювати головний лікар Ірпінської ЦМЛ Данило Лісняк.

Продовжуючи медичну тему, селищний голова Коцюбинського Вадим Садовський висловив занепокоєння щодо відсутності фінансування на пальне для швидкої допомоги. Мовляв, уже взяли в борг понад 900 л бензину. Міський голова порадив писати листа до керівництва новоутвореної структури швидкої допомоги щодо покриття цих витрат.

У ході засідання виконкому також з’ясувалося, що не вистачає 99 тис. грн. на експертизу Генерального плану. Допомоги попросила й міська міліція для відбудови актового залу, який зазнав руйнування. Були розглянуті питання щодо наповнення бюджету розвитку. У цьому контексті міський голова зауважив, що найбільше — понад 7 млн. грн. — сягають доходи з фізичних осіб, а забудовники заборгували майже 4 млн. грн. за пайову участь, та не квапляться їх сплачувати. У зв’язку з цим вживатимуться відповідні заходи.

Також обговорювалися питання щодо придбання того чи іншого устаткування, необхідного галузі освіти, та видатків для інших закладів міста, зокрема невідкладної допомоги тощо.

Валентин Собчук 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінська міська лікарня втратила фінансування - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.