Генеральний план розвитку міста затверджено

Печать
PDF

irpenМайбутнє Ірпеня тепер сконцентровано у Генеральному плані. Процес підготовки архітектурної конституції міста був непростим. Гарячі дебати відбувалися на різних рівнях. І це нормально.

Розробникам цього документа довелося вносити чимало суттєвих пропозицій від фахівців, громадськості. І тепер ми можемо порадіти: нарешті маємо Генеральний план розвитку міста!

Детальніше про це «Ірпінському віснику» розповідають міський голова Володимир Скаржинський, його перший заступник Микола Головкевич і начальник відділу містобудування та архітектури Михайло Копач.

Володимир Скаржинський: «Відбулася, без сумніву, історична подія. Містобудівна рада Київської області одноголосно рекомендувала затвердити Генеральний план Ірпеня площею 3705 гектарів. Відбулося дуже конструктивне його обговорення, в якому взяли участь більше 20 фахівців по всіх напрямках. Вважаю, це хороший документ, який дає Ірпеню право жити і далі розвиватися. Таким чином ми вписали нову яскраву сторінку в його біографію.

Дуже добре попрацювали наші спеціалісти. Хочу висловити велику подяку головному архітектору міста Михайлу Копачу, який «денно і нощно» займався підготовкою для втілення в життя цієї архітектурної конституції, першому заступнику міського голови Миколі Головкевичу, а також депутату Київської обласної ради Вікторії Кунгурцевій. Узагалі хочу подякувати всім спонсорам, які долучися до розробки Генплану.

Михайло Копач: «Вартість Генерального плану, згідно з кошторисом, — 900 тис. гривень. Вартість топографічної основи — 300 тис. гривень, і стільки ж заплатили за проект землеустрою.

Топографічну зйомку здійснило підприємство «Київгеінформатика». Чому необхідно було робити топозйомку? Бо закон України про регулювання містобудівної діяльності передбачає розробку нового генплану на новій топооснові та в новій системі координат. 

Згідно з чинним законодавством, будь-яке будівництво, виділення земельної ділянки без затвердження Генплану забороняється.

Генплан — це початок нового літочислення Ірпеня. У ньому детально передбачено садибне, багатоповерхове будівництво, рекреаційні зони тощо. Враховано пропозиції і землекористувачів — яким вони бачать використання своїх ділянок через 5-10 років. Справа в тому, що Генплан без терміну дії. Вносити до нього зміни можна буде через кожні п’ять років рішенням міської ради».

Микола Головкевич: «До обговорення проекту Генерального плану активно підключилися жителі міста, громадська рада при виконавчому комітеті. Було проведено декілька громадських слухань. Важливі пропозиції враховано. Всім, хто долучився до цього процесу, — щира подяка!».

Володимир Скаржинський: «Генеральний план затверджений депутатами міської ради, причому одноголосно! Тепер ми можемо чітко будувати плани, своє майбутнє».

1356642709 01 2013-1

Джерело: www.bucha.com.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Генеральний план розвитку міста затверджено - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.