Вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Печать
PDF

chornobulci14 грудня 2012 року представники влади та громадськість міста поклали квіти до пам’ятника В.Правику в Ірпені з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів.

«Минуло шість років відтоді, як Президент України підписав указ про встановлення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Оскільки саме в цей день було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Чорнобильська катастрофа – це рубіж, який розділив життя всієї світової громади на «до» і «після», – зазначив керуючий справами виконавчого комітету Микола Радько.

Також цього дня відбулися збори Ірпінської міської організації Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна». У ірпінських навчальних закладах були проведені виховні години, уроки пам’яті, години спілкування, бібліотечні уроки для школярів. Подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи навічно залишиться в пам’яті нинішніх і прийдешніх поколінь, адже пам’ять – це запорука того, що подібна біда не спіткає нас знову.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.