130 років українського театру відзначили студенти в Ірпені

Печать
PDF
teatrТеатральне мистецтво в Україні сягає коренями у сиву давнину, беручи початок з фольклору. У веснянках, купальських та обжинкових піснях, у колядках та щедрівках, в обрядах весілля та похорону наявні яскраві елементи лицедійства: слова, мелодії, танцю, пантоміми.

Ще скоморохи Київської Русі започаткували примітивний театр – по-тішні видовища на майданах і базарах. А вже популяризаторами своєрідного театру наприкінці XVII – у першій половині XVIII століть стали студенти Києво-Могилянської академії, які під час канікул, за-робляючи собі на харчі, ставили інтермедійні вистави.
 
До відзначення 130-ої річниці з часу заснування українського театру долучилися студенти Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України, які 14 листопада 2012 року продемонстрували глядачам театралізоване дійство «Корифеї українського театру».

Присутні під час дійства ознайомилися з історією розвитку театрального мистецтва в Україні, дізналися чимало цікавого про «Театр корифеїв», насолодилися уривком постановки «Наталка Полтавка» та грою студентів коледжу на скрипці й гітарі, пізнали життєві принципи й творчі пошуки драматургів Марка Кропивницького й Михайла Старицького, акторів Марії Заньковецької (Адасовської) і Ганни Затиркевич-Карпинської тощо.
Бурхливі оплески, прикута увага до дійства на імпровізованій сцені, активне виявлення емоцій яскраво свідчили про захоплення усім, що діється на підмостках міні-театру.

«Сьогоднішнє театралізоване дійство – це жива енергія, яка лікує душу. Тут панує атмосфера свята, розширюється кругозір, відбувається духовний розвиток і душевне оновлення», – поділилися враженнями студенти й викладачі коледжу, які завітали на захід.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - 130 років українського театру відзначили студенти в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.