За Біличанський ліс візьмуться депутати Ар'єв і Кутовий

Печать
PDF
biluchi lisУ невдахи останніх парламентських перегонів "регіонала" Петра Мельника в його "рідному" окрузі N95 і навколо було "все схвачено": виборчі комісії сформовані з його людей, родичі поставлені на посади в органах самоврядування і виконавчої влади. Які ще зв'язки були у Мельника, можна тільки здогадуватися. Перед виборами вся ця родинно-кумівська камарилья працювала на свого кандидата.

Один із піар-заходів був запланований у "гарячій" точці – на озері в Біличанському лісі (околиця Києва). Цю ділянку лісу з озером (100 га) безжально пошматували на паї собі і підставним особам з Дніпетровської обл. депутати Коцюбинсткої селищної ради і голова селища В. Садовський. І накинули оком ще на 4 тисяч га Біличанського лісу – проголосували на сесії селищної ради за розширення меж Коцюбинського. На щастя, реальні власники паїв від коцюбинських депутатів нічого не встигли там побудували, бо громадяни повстали проти знищення лісу.

Так от, перед виборами тут – у Біличанському лісі – Петро Мельник добряче оскандалився. Він урочисто відкрив пляж на озері, в якому насправді, згідно документів санепідемстанції, купатися заборонено. Своєю присутністю цей кандидат "благословив" дерибанників лісу і їхні брудні справи. На думку захисників лісу, Мельник міг "благословляти" коцюбинських депутатів-дерибанників і в інших місцях та ситуаціях.
 
Петро Мельник вибори програв, втратив майбутній депутатський мандат і вплив. А до справи Біличанського лісу стануть інші – новообрані народні депутати – В'ячеслав Кутовий (він переміг Мельника на 95 окрузі) і депутат сусіднього – столичного округу N218 Володимир Ар'єв.
 
Обидва переможці в курсі справи Біличанського лісу і знають, що слід робити.
arev i kutovuj
Володимир Ар'єв (новообраний народний депутат в окрузі N218: "Дерибан Біличанського лісу навколо селища Коцюбинське, так само як і нищення лісу поблизу Гостомеля, (за який я нині воюю пліч-о-пліч із гостомельцями) та інших ділянок, можливий тому, що Верховна Рада своїм голосуванням не визначила межі столиці. Хоча в документах Київради та інших органів влади - межі є. Депутати місцевих рад навколо столиці користуються цією законодавчою прогалиною і самовільно голосуванням на сесіях розширюють межі своїх населених пунктів за рахунок київських лісів. Ті ж 4 тисячі га Біличанського лісу за документами належать Києву, а саме - комунальному підприємству "Київліс". Але рішення Верховної Ради нема. Як депутат, я домагатимуся, аби парламент чітко визначив межі Києва, аби зупинити варварські вирубки лісів навколо столиці".
 
В'ячеслав Кутовий (новообраний народний депутат в окрузі N95): "Треба обов"язково передбачити гроші з бюджету на розробку документації для встановлення меж міста Києва у проектному інституті. Зробити документи якнайшвидше і внести законопроект про встановлення меж столиці у парламент. Я негайно цим займуся і триматиму під контролем."
 
В'ячеслав Кутовий ще перед виборами поставив свій підпис разом із 15-ма тисячами громадян до президента України з проханням терміново надати природозахисний статус Національного парку, що захистить його від свавілля будь-якої місцевої влади (столичної чи обласної).
 
Обидва новообраних депутати підтримують звернення Київради до президента, щоби він своїм Указом оголосив Біличанський ліс Національним парком
 
Якщо цей Указ таки буде підписано, Біличанський ліс дерибанникам не дістанеться ніколи.

Джерело: Українська правда. Блоги.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - За Біличанський ліс візьмуться депутати Ар'єв і Кутовий - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.