Квиток на поїзд чи літак тепер ірпінчани можуть придбати на пошті

Печать
PDF
b4e1a8661a27a8f7583a1d983b3ea078Зазвичай, коли потрібен квиток на поїзд чи літак ірпінчани та мешканці міста йшли до найближчої каси. Віднедавна придбати квиток на залізницю чи літак можна без зайвих клопотів та черг у відділенні Укрпошти — про це повідомила на розширеній нараді з питань життєзабезпечення міста та селищ — 6 листопада 2012 року — директор Ірпінського міського вузла зв’язку Ольга Ковальська.

Така послуга доступна у всіх відділеннях Укрпошти в Україні. У майбутньому купити єдиний квиток на будь-який вид транспорту можна буде і через Інтернет.
 
«Наше відділення пошти у місті автоматизоване і має доступ до Інтернету, придбати квиток можна дуже швидко, — каже Ольга Ковальська.  — Ви повідомляєте працівникові пошти, куди та коли бажаєте поїхати, а він вводить дані в систему і перевіряє, чи є вільні місця на обрану дату. Якщо є, пропонує вам усі можливі варіації і після вашого схвалення того чи іншого варіанту роздруковує квиток».

Квиток через відділення Укрпошти — лише старт: у майбутньому на українців чекає впровадження «єдиногоелектронного квитка».
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Квиток на поїзд чи літак тепер ірпінчани можуть придбати на пошті - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.