Влада селища Коцюбинське хоче привласнити ліс Києва

Печать
PDF
belichiДепутати Київради направили звернення до Президента, голови Верховної Ради та Генерального прокурора про недопущення порушення територіальної цілісності столиці. Це питання вони розглянули під час засідання десятої сесії.

Йдеться про 4 тис га київського лісу, які намагається привласнити Коцюбинська селищна рада, територія якої межує зі столицею. Вищий адміністративний суд визнав законною належність до селища цих територій.
 
"У липні ми прийняли рішення щодо розширення території Національного природного парку "Голосіївський", і включили ці території до парку. А це - найвищий природоохоронний статус. Ми видихнули спокійно, вважаючи, що ситуація схилилася на бік київської громади. Проте наше щастя було недовгим. Тому ми виносимо ще раз це питання на розгляд, щоб не допустити знищити Біличанський ліс", - заявив Денис Москаль, голова депутатської фракції "Республіка Київ" у Київраді.

Він розповів, що Коцюбинська селищна рада роздає на підставних фізичних осіб по 10 соток земель Біличанського лісу та на підставні житлово-будівельні кооперативи для забудови цих територій. Гостомель теж почав такі рішення видавати, хоча ця територія теж обліковується за Святошинським лісопарковим господарством.

"Потрібно покласти цьому край. Посадові особи Коцюбинського, так само, як і деякі судді, суттєво перевищили свої повноваження. Керівництво держави має втрутитись у цю ситуацію і не допустити порушення територіальної цілісності Києва та захистити Біличанський ліс від вирубок", - підкреслив Москаль.

Він також запропонував переконати громаду селища Коцюбинське стати частиною столиці. Для цього він висловив думку, що виконавчий орган Київради може пустити до Коцюбинського комунальний транспорт, щоб місцеве населення змогло легше добиратись до Києва. 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Влада селища Коцюбинське хоче привласнити ліс Києва - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.