Увага! Фотоконкурс!

Печать
PDF
defaultВидання «Пульсар Приірпіння», ВМГО «Нові обличчя» та СОГ «Демократична Київщина» оголошують фотоконкурс «Приірпіння – Батьківщина моєї душі»!

Візьміть участь у конкурсі на краще фото Приірпіння і станьте зіркою на обкладинці «Пульсару Приірпіння»! Кращі роботи будуть опубліковані на сторінках «Пульсару Приірпіння», а кращі з кращих – на обкладинках нашого видання!

Роботи, відібрані членами журі, по завершенню конкурсу будуть презентовані на фотовиставках в ряді закладів Приірпіння. Переможцям – подарунки! Для початківців – безплатний майстер-клас від профі! 
 
Умови фотоконкурсу «Приірпіння – Батьківщина моєї душі - 2012»!
 
До участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи, аматори, діти до 18 років. Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості, записані на цифровий інформаційний носій (CD-R, CDRW; DVD-R, DVD-RW) у форматі JPEG або в електронному вигляді, максимальна кількість від одного учасника — 10 робіт.
 
Фотографії, які подаються на конкурс, повинні мати безпосереднє відношення до Приірпіння: його краєвидів, людей, подій, проблем тощо.
 
Номінації:
1.«Найрідніше»
2.«Диво Приірпіння»;
3.«Ретро-фото»;
4. «Болить мені»;
5. «Незабутнє»;
6.«Планета людей Приірпіння»;
7.«Навмисно не придумаєш».
 
До знімків необхідно додати:
1) заповнену анкету учасника:
(Розмістити в рамці збоку)

Анкета учасника
1) Прізвище, ім’я та по батькові автора.
2) Повна поштова адреса. 
3) Телефон.
4) Е-mail.
5) Дата, місце зйомки та короткий опис того, що зображено на фото.
 
2) Електронний варіант фотороботи;
3) Ксерокопію першої сторінки паспорта.
 
Остання дата прийому робіт —  29 грудня 2012р.
 
Надсилайте роботи на адресу: 08292 вул. Польова, 28, м.Буча, Київська обл. або на e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
 
 
Роботи конкурсантів, які не виконали зазначених вище вимог, не розглядатимуться членами журі конкурсу. Учасники фотоконкурсу своєю участю в конкурсі стверджують і гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, володіють усіма авторськими правами на роботи, що беруть участь у фотоконкурсі, не передавали авторських прав іншим особам, окрім організаторів фотоконкурсу та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.
 
Автори світлин, на яких зображені діти, повинні мати дозвіл від батьків зображеної дитини на демонстрацію цієї дитини на фотознімку. Якщо до надісланих фотографій із зображенням дітей не додається письмова згода чи контактна інформація про батьків, такі роботи не розглядатимуться і до участі в конкурсі не прийматимуться.
 
У разі виявлення хибності наведених вище тверджень про належність авторських прав і недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язуються відшкодувати організаторам усі можливі збитки. Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуються і не повертаються.
 
Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне включення їхніх імен та прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів із метою популяризації фотоконкурсу.
Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, конкурсанти погоджуються з його умовами.
 
Організатори залишають за собою право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації проекту й в інших акціях видання, із посиланням на автора. Обов’язкова умова отримання призів — особиста участь переможців в урочистій церемонії нагородження. Заміна призів грошовим еквівалентом не здійснюється. Участь у конкурсі - безкоштовна! 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Увага! Фотоконкурс! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.