Класний керівник року

Печать
PDF
kl kerЩо найголовніше в житі школяра? Звісно, стосунки – у дітей молодшого віку з учителями та однолітками, у підлітків – зоднолітками та вчителями! Саме стосунки створюють ту шкільну ауру, яка суттєво впливає не тільки на успішність, а й на формування характеру, врешті-решт на стан морального, психічного та фізичного здоров’я учня! Чи не найвпливовіший у житті школяра будь-якого віку вчитель – класний керівник. Саме тому конкурс педагогічної майстерності «Класний керівник року» має на меті виявлення досвіду кращих класних керівників, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні виховні технології; популяризацію педагогічних здобутків класних керівників-новаторів, створення інформаційного освітнього простору з питань роботи класних керівників.
 
У міському конкурсі «Класний керівник року», що проходив на базі Ірпінської спеціалізованої школи №2 з поглибленим вивченням економіки та права 19 жовтня 2012 року брали участь дев’ять класних керівників: Т.С. Павліченко (СЗШ №12), І.В. Пасічна (НВО «Освіта»), В.М. Яковенко (ЗШ №5), Т.А. Краєвська (СЗШ №2), А.А. Біляк (ЗШ №13), Л.Ю. Тимощук (ЗШ №18), Т.А. Несміян (ЗШ №17), І.М. Мариніна (СЗШ №1), С.В. Підмогильна (ЗШ №3). Класні керівники показували свою майстерність у 5 номінаціях: портфоліо класного керівника, представлення, фрагмент виховного заходу, педагогічне кредо, світ захоплень.

Разом з учнями та їх класними керівниками присутні мандрували стежинами дружби, відчули тепло батьківського хліба, вшанували матір-берегиню роду, дізналися про етнічні особливості національної кухні, про життєві правила в школі юної леді, про добро та справедливість, про вічні таїнства природи.

Конкурси оцінювало журі, що складалося із спеціалістів відділу освіти, методистів науково-методичного центру, керівників навчальних закладів. За підсумками журі перемогу отримала класний керівник 7-А класу СЗШ №12 Тетяна Сергіївна Павліченко, ІІ місце виборола класний керівник 11 класу СЗШ №2 Таміла Артурівна Краєвська, ІІІ місце – класний керівник 8 класу ЗШ №13 Анна Анатоліївна Біляк. Всі учасники конкурсу були відзначені подяками в різних номінаціях.

Бажаємо класним керівникам загальноосвітніх навчальних закладів Ірпінського регіону подальших перемог, злетів, успіхів у такій нелегкій, але значущій і відповідальній роботі класного керівника!
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Класний керівник року - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.