У ЗОШ № 17 ремонтують спортивну залу

Печать
PDF
a d54b3689Повним ходом ідуть ремонтні роботи в Ірпінській ЗОШ № 17, розпочаті за підтримки кандидата у народні депутати Юрія Цікаленка. Тут, у спортивній залі, на прохання адміністрації школи, встановлюють шведську стінку та захисні сітки на вікнах.

— Недоукомплектована спортивна зала значно ускладнювала роботу вчителям фізкультури та негативно впливала на якість фізичного виховання наших дітей, — говорить директор ЗОШ № 17 Віталій Дерев’янко. — Тому ми дуже високо цінуємо увагу Юрія Володимировича до проблем закладів освіти та реальну допомогу у їх вирішенні.
 
За словами Віталія Дмитровича, ремонт у спортивній залі — це не єдина добра справа Юрія Цікаленка для цієї школи. Так, на прохання адміністрації, тут ремонтують і санвузол. «Як театр починається з гардеробної, так і школа починається із санвузлів, — говорить директор. — Тому важко переоцінити допомогу Юрія Цікаленка у вирішенні цієї проблеми. А взагалі, я працюю директором у цій школі вже 25 років. І вперше бачу людину, яка настільки швидко виконує власну обіцянку. До того ж таку уважну та чуйну, як Юрій Цікаленко. Були, звісно, люди небайдужі до нашої школи. І за це — слава Богу. А Юрій Цікаленко відрізняється від багатьох своїм масштабним баченням проблематики галузі освіти та умінням сконцентрувати зусилля на вирішенні болючих питань».
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - У ЗОШ № 17 ремонтують спортивну залу - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.