Ікона Божої Матері в Ірпені

Печать
PDF
ikona15 жовтня стартував хресний хід із Володимирською (Києво-Вишгородською) іконою Божої Матері, яка є точним списком прославленої древньої ікони, що зберігається в храмі-музеї святителя Миколая в Толмачах при Третьяковській галереї. Упродовж жовтня-листопада її пронесуть по всіх районах Київщини.
 
12 жовтня нинішнього року освячений у Москві біля Володимирського образа Божої Матері список було доставлено в Україну за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка. Сама ідея написати ікону та освятити її від первообраза належить Блаженнішому Митрополиту Володимиру та Анатолію Присяжнюку. На прохання Його Блаженства ікону написали викладачі іконописного відділення Одеської духовної семінарії.
 
21 жовтня 2012 року о 8:30 до Свято-Троїцького храму, що в Ірпені, прибуде хресний хід з іконою Божої Матері. Усі віряни Ірпінського регіону матимуть змогу поклонитися Святині під час молебню за Україну та український народ. Ікона пробуде в храмі до 7:30 наступного дня – 22 жовтня 2012 року. 
 
Після хресного ходу Київщиною Святиня зберігатиметься у Вишгороді у церкві Бориса і Гліба (Броварське вікаріатство), де вона знаходилася у домонгольський період.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ікона Божої Матері в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.