Допомога людям, близьким по духу

Печать
PDF
  cikalenko-med Нещодавно до лікарні Коцюбинської селищної ради завітав гість - депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко. Не так давно, під час привітання медиків Приірпіння з професійним святом,  він познайомився з дружним колективом медичних працівників Коцюбинського та його керівником  головним лікарем закладу Людмилою Бідулою.
 
Юрій Володимирович тоді поцікавився чи потребує лікарня якоїсь допомоги, — розповідає Людмила Миколаївна. – І я озвучила, що працівники нашого підрозділу – пункту швидкої медичної допомоги потребують спеціального одягу для здійснення виїздів на виклики. Юрій Володимирович пообіцяв надати допомогу. І ось ми стали свідками того, як він виконав свою обіцянку
 
До Коцюбинського Юрій Цікаленко зі своїми помічниками привіз по 21 комплекту зимового та літнього одягу для працівників швидкої допомоги.
 
— Я знаю, що такі сфери як освіта та охорона здоров’я завжди потребують особливої уваги та фінансової підтримки з боку влади, – говорить Юрій Цікаленко. — Але бюджетного фінансування, на жаль, не завжди вистачає на повне забезпечення усіх їх потреб. Ось тут і можуть допомогти спонсори та благодійники. Я з глибокою повагою ставлюся до людей у білих халатах, до їхньої благородної справи. І вважаю для себе справою честі надавати допомогу закладам соціальної сфери, зокрема охорони здоров’я. Мені дуже хотілося, щоб ці люди відчули реальну турботу про себе. Адже лікарі швидкої допомоги за будь якої погоди спішать на поклик про допомогу. Тому вони мені особливо близькі по духу. Особисто я вважаю, що роблю те, що повинен робити, тому також завжди допомагаю тим, хто того потребує. Тож із радістю взяв на себе клопіт про забезпечення медиків теплим та літнім спецодягом, — наголосив Юрій Цікаленко.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Допомога людям, близьким по духу - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.