В Ірпені збудують храм Георгія Побідоносця

Печать
PDF
cikalenko-chram   Нещодавно до благородної справи будівництва храму Георгія Побідоносця, що в Ірпені, долучився відомий меценат Юрій Цікаленко.
— Це сталося у відповідь на мою молитву до небесного покровителя нашого храму, — зізнається настоятель храму отець Володимир Молнар.
— Так сталося, що про Юрія Володимировича я дізнався з газети, де було вміщено розповідь про освячення храму в Хотові, збудованого Юрієм Цікаленком. А ми щойно почали будівництво церкви і у нас була велика скрута з коштами. І сталося диво — я познайомився з Юрієм Цікаленком особисто.

За словами отця Володимира, вже вдруге Юрій Цікаленко надав допомогу в будівництві храму — привіз цеглу. Нещодавно відбулася іще одна зустріч настоятеля храму та благодійника. Юрій Цікаленко довідався про найближчі плани щодо будівництва і пообіцяв свою допомогу у забезпеченні будівельними матеріалами — цеглою, бетоном тощо.

Наразі майже завершено спорудження фундаменту та цокольного приміщення. Зовсім скоро будівельники візьмутся за перекриття та спорудження стін. А там і до завершення буде недовго.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпені збудують храм Георгія Побідоносця - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.