День усиновлення

Печать
PDF
ysunovlenna   Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 р. 30 вересня в Україні щорічно відзначається День усиновлення, який співпав в великим релігійним святом ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ та матері їх СОФІЇ.
   В усьому світі усиновлення визнане пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  В Ірпінському регіоні на належному рівні забезпечується вирішення проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх прав та законних інтересів, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї.
   Впродовж останніх років відбувся суттєвий поступ в розвитку національного усиновлення. Лише в 2011-2012 роках в нашому регіоні усиновлено 31 дитину.
    Суспільство, і насамперед, держава, повинні підтримувати розвиток сімейних форм виховання, сприятиме сім’ям, які маючи чуйне серце, наважилися на важливий та соціально відповідальний крок у своєму житті – усиновлення.
   Ми переконані, в Ірпінському регіоні живуть щирі, чуйні громадяни, які готові прийняти дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування в свою родину, зігріти її родинним теплом та подарувати своє любляче серце. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, по-особливому чекають своїх мам і тат, сподіваються знайти родину, яка стане для них рідною.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - День усиновлення - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.