Гостомельський склозавод відзначатиме своє 100-річчя

Печать
PDF
skozavodАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» є одним з найбільших виробників скляної тари в Україні. Сучасне потужне підприємство пройшло довгий шлях від свого заснування в 1912 році. Із тої дати на заводі виготовлявся скляний та аптечний посуд, колби для гасових ламп, за часів Великої вітчизняної війни тут випускали фляги для донорської крові, після – завод постачав флакони для парфумерії для всього Радянського Союзу, займався виробництвом медичної тари. Саме тут побачив світ флакон для авторських парфумів «Маруся» від Л’Ореаль, так само як і перша пляшка «Кока-коли» і «Пепсі» в Україні.
   Зараз підприємство виготовляє пляшки для харчової промисловості, алкогольних та безалкогольних напоїв. У пляшці з  Гостомелю можна побачити продукцію як українських так і міжнародних торгових марок, таких як SUN InBev, Carlsberg, Heineken, SABMiller, Оболонь, Nemiroff, Хортиця, Henkell, Campari, Bagrationi, Wine Man, Inkerman, Oreanda, Premialle, Волошкове поле, Coca-Cola, Моршинська тощо.
   Зараз завод готується до офіційного святкування 100-го дня народження. Зокрема 30 вересня 2012р. з 10.00 по 14.00 підприємство оголошує день відкритих дверей. Кожен хто цікавиться магією скловиробництва та бажає на власні очі побачити як створюються майже два мільйони пляшок на день може завітати в цей проміжок часу за адресою: 
смт.Гостомель, пл.Рекунова, 2 – та прийняти участь в екскурсії на виробництво у супроводженні спеціалістів заводу.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Гостомельський склозавод відзначатиме своє 100-річчя - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.