Цікавий матч

Печать
PDF
football   На минулому тижні між в'язнями Ірпінського виправного центру та в'язнями з Кагарлицької колонії пройшов футбольний матч. Грабіжники, аліментники та злодії грали проти ДТПшників. Напередодні останні вже розгромили виправний центр з рахунком 8-5.
   Цього разу ув'язнені Ірпінської колонії знову програли ДТПшникам з Кагарлика з рахунком 7-4.
  Начальство хоче відправити команду переможців у Білоцерківську колонію суворого режиму, де зовсім інший рівень футболу. Цікаво, що матч розпочався із запізненням, бо хтось поцупив свисток, і судді довелося свистіти на пальцях. А ще на 8 секунді гри один із в'язнів швиденько вибрався через дірку у паркані.
   Як виявилося згодом, просто за м'ячем. Для хлопців з Кагарлика футбол більше, ніж спорт. "Побігав за м'ячем і хоч трохи відволікся від спогадів про скоєне", - зізнається в'язень Олександр Мостицький. У результаті керівники пенітенціарної служби футболом задоволені і планують вже всеукраїнський тюремний чемпіонат.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Цікавий матч - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.