Ірпінська ярмарка вакансій 2012

Печать
PDF
img vakansii   Ірпінський міський центр зайнятості запрошує відвідати Ярмарку вакансій та професій для шукачів роботи та учнівської молоді випускних класів, яка відбудеться 21 вересня 2012 року о 11:00 годині за адресою: м. Ірпінь, вул. К. Маркса, 31, в Центрі інформаційних технологій, 5 поверх, зала «Атріум» Національного університету державної податкової служби України.  
   Людині, яка шукає роботу, потрібно зрозуміти зміст різних професій та наявність актуальних вакансій, вимоги, які висуваються до претендентів на ці вакансії, реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси, дізнатися про стан ринку праці аби, отримавши професію, можна було без особливих проблем знайти відповідну роботу, яка забезпечить подальше кар’єрне зростання.   
  Метою заходу є ознайомлення роботодавців, зайнятого та незайнятого населення з діяльністю служби зайнятості, з економічним станом ринку праці м.Ірпеня, Ірпінського регіону та м.Бучі, умовами праці на виробництвах та робочих місцях, ознайомлення з роботою та послугами, які надаються Ірпінським міським центром зайнятості, а також надання інформації про навчальні заклади.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Сюня 21.09.2012 22:53
Ходили на эту "ярмарку"
это громко сказано - ярмарка
это мельник себе сделал для галочки, ничего толкового, абсолютно!
Цитировать
 
 
# Бучанка 20.09.2012 08:42
обовязково підуууууу!!! :lol:
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінська ярмарка вакансій 2012 - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.