Лауреат акції "Герой-рятівник року" - школярка з Ірпеня

Печать
PDF
 geroy-ryativnik  17 вересня у рамках святкування Дня рятівника Міністерство надзвичайних ситуацій України провело фінал Всеукраїнської акції "Герой-рятівник року". Захід спрямований на те, щоб привернути увагу людей на власну безпеку та замислитися над тим, що герої живуть серед нас. 
   Під час акції виконуючий обов'язки Міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут нагородив 2 рятувальників та 7 наших співвітчизників за те, що вони, ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували людей. 
   «Знаю, що в нашій державі є багато мужніх людей, здатних на прекрасні вчинки. Сьогодні я маю честь нагородити 9 громадян, з них 3 дітей. Я хочу подякувати нашим номінантам та лауреатам, особливо нашим маленьким рятівникам, за їхні героїчні вчинки. Хлопці та дівчинка навіть вже пообіцяли, що прийдуть працювати в лави МНС. Вітаю героїв!», - зазначив Віталій Бут. 
   Серед лауреатів конкурсу у нинішньому році і наша землячка Павленко Єлизавета Романівна – учениця 4 класу ЗОШ №13 м. Ірпінь, Київська область. У Чигирині Черкаської області на міському пляжі біля річки Тясмин 9-річна Ліза Павленко врятувала 7-річну дівчинку, яка ледь не потонула.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Лауреат акції "Герой-рятівник року" - школярка з Ірпеня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.