Знищено коноплі на 2.5 мільйонів гривень

Печать
PDF
 konopla   В ході проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів в рамках операції «Мак» працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Ірпінського міськвідділу міліції Київщини поблизу річки Ірпінь виявили близько 6,5 тисяч рослин коноплі без ознак культивування.
   Експертиза підтвердила, що вилучені зразки дійсно відносяться до рослин роду коноплі. За підрахунками спеціалістів, якщо б засіяне потрапило на чорний ринок, вартість такої дикорослої «травички» за оптовими цінами склала б близько двох з половиною мільйонів гривень.
   Для знищення незаконної плантації окрім міліціонерів залучились члени громадського формування, працівники СБУ, солдати військової частини та місцева спортивна організація. В результаті коноплю спалили. 
   Хто і за яких умов звернув увагу на таке буйноцвіття конопляних плантацій на полі - не відомо. Протягом літа ця рослинність сама насіювалася і цвіла. Неодноразово, прогулюючись "поймою", ірпінчани могли побачити дикі зарослі, які нікому не заважали та не викликали підозру. І тут, перед виборами, хтось таки звернув увагу. 
   Аналогічний випадок трапився і у Вишгородському районі, де правоохоронці також виявили та знищили більше семисот кущів коноплі. Заходи щодо встановлення незаконних посівів на Київщині тривають.

Джерело: www.mvdobl.kiev.ua
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Знищено коноплі на 2.5 мільйонів гривень - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.