Спартакіада серед депутатів

Печать
PDF
 spartakiada  На базі Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся І етап Спартакіади серед депутатів міських та селищних рад Київщини. Захід був організований та проведений відділом у справах фізичної культури та спорту спільно з Ірпінською дитячо-юнацькою спортивною школою. 
     За першість змагалися дві команди: депутати Ірпінської міської ради та депутати Ворзельської селищної ради
   Спартакіада проводилася з метою пропаганди здорового способу життя. Головним завданням Спартакіади було залучення депутатів та представників органів місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед населення, що і вдалося зробити. 
   Змагання проводилися з таких видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки, згідно з діючими правилами змагань, затвердженими федераціями з видів спорту. 
spartakiada
   Перемогу здобула команда депутатів Ірпінської міської ради. Усі учасники Спартакіади були нагороджені грамотами, кубками та медалями. На переможців чекає наступний (обласний) етап Спартакіади, який відбуватиметься в місті Обухів Київської області.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Александр 2 10.09.2012 09:42
Перемогу здобула ко[цензура] депутатів Ірпінської міської ради.


Поэтому каждому депутату было выдано земельный участок в 5 гектаров и 200 незаполненых бюллетеней.На всяк случай....может пригодятся.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Спартакіада серед депутатів - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.