БІЛИЧАНСЬКИЙ ЛІС ЗБЕРЕЖЕНО

Печать
PDF
 photoparkКиївська обласна рада прийняла рішення про погодження розширення Національного природного парку "Голосіївський" на територію Біличанського лісу, який простягнувся між смт. Коцюбинське та Ірпенем.
   Науковці наполягають на розширенні національного парку на всі зелені зони Голосіївського району столиці та на цінні природні території на південь від Києва. 

   "Це дуже важливе рішення, адже лише надання статусу національного природного парку дозволить справді вберегти Біличанський ліс. Коли це нарешті станеться, більше ні Київрада, ні тим більше селищна рада Коцюбинського не зможуть роздавати під забудову беззахисний нині ліс", – пояснив заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк. За словами еколога, сьогодні, коли тривають непорозуміння відносно меж Києва і Київської області, це рішення є вкрай раціональним. "Адже немає значення, на якій версії меж Києва і області врешті зупиняться – однаково і ті, і ті згодні, щоб це був національний парк, а не котеджі Коцюбинського", – додав Василюк.
   Також аналогічне рішення прийняла Київська міська рада, погодивши включення Біличанського лісу до національного природного парку "Голосіївський". Згідно з цим рішенням межі нацпарку "Голосіївський" розширять на 6462,62 га за рахунок земель  
КП "Святошинське лісопаркове господарство"
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - БІЛИЧАНСЬКИЙ ЛІС ЗБЕРЕЖЕНО - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.