Відкрито Центр з обслуговування платників податків

Печать
PDF
  centr obslugovyvana podatki 7 серпня 2012 року Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС відкрила Центр обслуговування платників податків. Користувачами покращеного податкового сервісу стали платники податків Ірпінського регіону.
   Гостями заходу, який відбувся в Ірпінській ОДПІ Київської області ДПС, були: Ірпінський міський голова В.Скаржинський, секретар Ірпінської міської ради О.Білецький, перший заступник міського голови М.Головкевич, депутати Київської обласної ради Н.Семко та І.Борзило, Гостомельський селищний голова А.Кириченко, Коцюбинський селищний голова В.Садовський, Ворзельський селищний голова О.Венгрик, члени виконкому, депутати Ірпінської міської ради, представники засобів масової інформації.
   Начальник Ірпінської ОДПІ Олег Папенко у своєму виступі наголосив: «Податкова служба не на словах, а на ділі доводить своє перевтілення із фіскального органу в сервісну службу. Подія, яка сьогодні відбулася – введення в експлуатацію Ірпінського центру обслуговування платників податків – це перша ластівка якісних перетворень податкового відомства в сервісну службу. Відкриття Центру відбувається в рамках програми модернізації та реформування податкової служби та має на меті надавати платникам податків якісні, кваліфіковані сервісні послуги».
   Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський відзначив якісну роботу ірпінських податківців та акцентував увагу присутніх на результаті співпраці податківців та органів влади, який спрямований на забезпечення комфортних умов для платників податків. Це запровадження такого сервісу як у центрі обслуговування платників податків. «Одним із пріоритетних завдань податкової служби є забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, тому співпраця, взаєморозуміння, стосунків з клієнтами є основним напрямком співпраці для виконання доведених завдань», – сказав Володимир Данилович.
   Перші відвідувачі Центру оцінили роботу податківців та подякували за створення сприятливих умов для них.
 
Прес-служба Ірпінської ОДПІ Київської області ДПС 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Відкрито Центр з обслуговування платників податків - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.