Таким Ірпінь бачать птахи

Печать
PDF

Таким Ірпінь бачать птахи

Те, що наше місто – головний кандидат на становлення адміністративним центром Київської області, вже зрозуміло. Але тепер необхідно довести, що Ірпінь кандидат не тільки головний, а й найкращий. Аби наочно продемонструвати українцям переваги нашого регіону, мер міста Олег Бондар провів прес-тур для представників найпопулярніших українських ЗМІ. Вів екскурсію особисто.

Журналісти отримали можливість побачити Ірпінь не тільки під час прогулянки мальовничими куточками міста, але й з висоти пташиного польоту. З вікон АН-2 зелений Ірпінь виглядає справжнім рекреаційним центром.

Пересвідчитись у тому, що наше місто –зелені легені Київської області, можна було і під час відвідування місцевих санаторіїв. На процедури з гірудотеріпії, апітерапії (лікування п’явками, бджолами) до нас їздять навіть с Німеччини, США, Ізраїлю. Підтримує імідж Ірпеня як міста, яке сприяє доброму самопочуттю, і нова поліклініка, здатна обслуговувати 600 осіб на день.

Також Олег Бондар та місцеві представники галузей містобудування і транспорту показали журналістам ділянки, які міськрада готова виділити під будівництво адміністративних споруд – вони повністю задовольняють вимогам, які ставляться перед такими майданчиками, про це свідчить висновки, зроблені Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто». Крім того, журналістам продемонстрували нову трасу Київ-Ірпінь.  Дорога буде добудована до 2012 – на це вже виділені кошти з місцевого бюджету. Траса зможе стати комфортним сполученням між столицею України та столицею Київської області.

Отже, давайте ще раз поглянемо на наше зелене місто.(фото:Костя Безгинского)

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# ира 22.05.2013 09:32
все хороши...угроби ли город курорт Ирпень, Вырубили весь вековой лес и настроили шанхаев. никакой тебе архитектуры , ни нормальных условий для жизни людей, которые все прибывают в ирпенский регион. Школ не хватает, детских садиков тоже.В районе новостроек никакой инфраструктуры нет.Одни мусорные баки и дома. Площадки детские все возле мусорных баков, машины стоят где попало. Парковочное место для каждой квартиры не предусмотрено. Застройщики только зарабатывают деньги, а о людях не думают.Один приличный так называемый МИНИ ПАРК возле рынка . А парка в Ирпене нет. Да что парка - роддома за 70 лет не построили,а больница на территории Бучи.Складывает ся впечатление, что кому-то выгодно уничтожить всю природу и построить бараки, а самим отдыхать на Канарах
Цитировать
 
 
# Олюшка 06.01.2012 21:46
Живу в Ірпені 40 років, а зміни побачила тільки за часів Бондаря...Нові дитячі майданчики і.т.д.і т.п.
Буду писати при кожній можливості - Майте всі совість! Побудуйте для жінок Європейський пологовий будинок та гінекологію! За 100 років - можна й не те ще побудувать! Ганьба всім, хто не думає про жінок та умови для них.Ви що, забули хто Вас народив! Не позорте Ірпінський регіон!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Цитировать
 
 
+1 # SODOM 02.12.2010 17:33
Бондарь ещё и не то МОГ показать да рассказать, толку мало только...
Цитировать
 
 
+3 # Belochka 17.10.2010 15:19
В 2008г купила квартиру в Ирпене. По сегодняшний день НЕ ВИЖУ перемен. Дороги разбиты, везде колдобыны, ямы ,открытые люки!!! КТО ездит марш-ой 7,авт 380, 381 - ул Тургеневская, ул Степановская и т.д.ЭТО ЖЕ аварийные дороги, водители там выкручивают "змейки" как на экзаменах в ГБДД. С ребёнком у окна просто ОПАСНО сидеть. И где же класс ??? и в чём класс ????
Цитировать
 
 
# Wlad 07.09.2010 14:44
Ну і чим же він молодець?
Тротуарів нема, каналізації нема, сміття повно в лісі... Заїдь у Бучу - все працює, чисто, охайно.
Цитировать
 
 
-3 # Люблю Ирпень 02.09.2010 18:00
:lol: Клас!!! Молодец Бондарь....
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Таким Ірпінь бачать птахи - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.