Вперше в Ірпені відбудеться Фестиваль сім'ї

Печать
PDF
20 травня в місті Ірпінь відбудеться грандіозне свято для всієї родини – Фестиваль сім'ї, в рамках якого пройдуть сімейні ігри, спортивні змагання, творчі майстер-класи для дітей, а також святковий концерт. Захід відбудеться в рамках всеукраїнського Тиждня Подружжя, який проходить в Україні та багатьох країнах світу 15-22 травня.Фестиваль Сім'ї відбудеться 20 травня, на центральній площі міста, з 14.00 до 21.30.

Фестиваль сім'ї пройде в Ірпені вперше.  Проте, подібні заходи відбудуться в багатьох містах України. Ціллю фестивалю є привернути увагу громадськості до проблем сім'ї, наголосити на важливості розвитку сімейних цінностей, а також активізувати суспільство та об'єднати недержавні і державні інституції, бізнес, медіа та християнські церкви навколо теми подружжя та шлюбу.

Програма Фестивалю буде насиченою та цікавою для дорослих і дітей. Адже організатори підготували багато розваг: ляльковий театр, творчі майстер-класи, Face painting, Waterball, флорбол, сімейну фотосесію, конкурс дитячого малюнку на асфальті та інше. Під час святкогово концерту відвідувачів будуть розважати музичні гурти «Кана», «Living Rock», «Сіон», а також поет і композитор Олег Майовський і репер Arcash.

Крім цього, перед початком фестивалю, відбудеться парад щасливих родин, під час якого сотні сімей пройдуть з транспарантами та гаслами на сімейну тематику від парку Зої Алієвої до центральної площі міста.

Огранізатором Фестивалю сім'ї є Ірпінська Біблійна Церква, разом з Об'єднанням церков Ірпінського регіону. Головним спонсором виступила компанія-забудовник «Білд Груп Менеджмент», яка нещодавно почала будівництво нового дитячого садку по вулиці Суворова.

Запрошуємо Всіх бажаючих стати частиною великого сімейного свята – Фестивалю сім'ї!
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
+3 # Струг 16.05.2012 12:17
Цитирую Aleksey:
Что, опять шевченко перекроют - задолбали уже - неужели нет других мест для проведения таких мероприятий и ярмарок??? Я не в восторге от горланющей музыки - в выходные все-таки хочется отдохнуть

пешком отдыхай и окна поменяй для хорошей звукоизоляции ;-)
Цитировать
 
 
# Aleksey 16.05.2012 10:33
Что, опять шевченко перекроют - задолбали уже - неужели нет других мест для проведения таких мероприятий и ярмарок??? Я не в восторге от горланющей музыки - в выходные все-таки хочется отдохнуть
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Вперше в Ірпені відбудеться Фестиваль сім'ї - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.