«Західне передмістя Києва» запрошує прибрати сміття

Печать
PDF

Колектив газети «Західне передмістя Києва» запрошує активних і небайдужих мешканців Ірпеня 31 березня 2012 року вийти на свої вулиці і разом зайнятися генеральним прибиранням. Ця акція покликана не лише зробити наше місто чистішим, а й прищепити дітям повагу до порядку навколо своєї оселі, на своїй вулиці, в місті.

Суботник пропонується розпочати об 11 годині. Взявши в руки лопати, віники, пилки та інший необхідний інвентар, кожен почне приводити до ладу територію навколо власного будинку: скопайте газони, підметіть сміття, приберіть подвір’я.

О 13 годині в міському парку, що поряд із перехрестям вулиць Котляревського і Дзержинського, за «Камелотом» (на пеньочку), редакція «Західного передмістя Києва» проводитиме акцію «Принеси сміття – отримай подарунок». Для учасників генерального прибирання міста видання підготувало різні конкурси з призами і сюрпризами, що допоможуть перетворити «день колективної праці» на свято «освідчення в любові до рідного міста».

«Західне передмістя Києва» також запрошує на прибирання Ірпеня представників міської влади і працівників комунальних підприємств. Для них це буде чудовою нагодою продемонструвати своє трудове завзяття і жагу до чистоти. Якщо їх помітять журналісти і фотографи видання, то обов’язково відзначать на сторінках газети.

Попереду великі свята: Великдень, Першотравень, День Перемоги. Зустрінемо їх гідно – упорядкованими вулицями, доглянутими скверами і двориками!

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
+1 # Ирина 20.04.2012 20:34
Якщо прибирати за собою сміття, то наше життя буде кращим!
Цитировать
 
 
# тот самый 03.04.2012 18:34
куда куда??? в кабинет мера? как надоело это МЕРСКОЕ лицо...
Цитировать
 
 
# Administrator 29.03.2012 12:18
Приглашаю всех активистов с метлами и лопатами в понедельник 2 апреля в кабинет мэра Ирпеня. ;-)
Очистим город от мусора!
Сори что не в тему статьи.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - «Західне передмістя Києва» запрошує прибрати сміття - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.