Соціальний вибух в Київській області

Печать
PDF

Соціальний вибух в Київській області

500 ірпінчан прийшли до сесійної зали Ірпінської міської ради аби висловити недовіру міському голові Володимиру Скаржинському.

Рішучу незгоду викликало рішення міського голови передати у приватні руки частини загальноосвітньої школи №3, а саме того її фрагменту, де заплановано громадський басейн. Однак Володимир Данилович не лише ігнорує запити і протести депутатів, прокуратури та громади. Під час розгляду питання на сесії, Скаржинський продовжував активно схиляти народних обранців до незаконного рішення.

Власники 250 гаражів та сараїв, що більше 40 років користуються своїми підсобними приміщеннями, прийшли висловити недовіру голові міськради та вимагати сприяння міського керівництва у питанні приватизації та легалізації їхнього майна.

Серед обуреного населення Ірпеня залишаються актуальними питання щодо знищення парків, скверів та зон зелених насаджень. 28 лютого громада вкотре намагалася донести до міського голови, що він власноруч підставляє голову Київської обласної держадміністрації Анатолія Присяжнюка, який перебуваючи в Ірпені, публічно обіцяв проконтролювати позитивне вирішення скандальної історії з «Парком Героїв». На сьогоднішній день, десяток власників земельних ділянок, «випадково» виділених у парковій зоні, отримали свої наділи в іншому місці. Та акти права власності на кілька шматків «Парку Героїв» – не скасовані. Тобто на цілком законних підставах паркова земля продовжує перебувати у приватному володінні кількох власників.

«Неможливо більше спостерігати за тим, що відбувається в нашому місті, - говорить громадський активіст Лаврентій Кухалейшвілі - Влада на чолі з мером  відсторонилась від громади і використовує свої повноваження лише для власного зиску. Слова можновладців нічого не варті. Закон як дишло, а суди та прокуратура на наші звернення відповідним чином не реагують, лише  пишуться відписки.

Так жити не можна!

Якщо громада не буде відстоювати свої права, то незабаром місто Ірпінь з курортної зони перетвориться на мертву зону, бо сьогодні повсюдно іде системна вирубка лісів, на території колишнього комбінату «Перемога» влада лобіює будівництво заводу з переробки мастил, парк Героїв з братською могилою (і не бояться Бога!) продали під забудову приватним забудовникам, а дитячий басейн на «Прогресі» хочуть віддати під сумнівний заклад... Що ж тоді залишиться нашим дітям та внукам? Годі мовчати! Ми самі маємо вирішити, як нам краще жити!

Ірпеню просто людина, яка може щось не те сказати чи зробити – не потрібна! Місту потрібен кваліфікований господар! Місце Скаржинського в історії!, – все частіше говорять в регіоні.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# префект 22.03.2012 12:23
Чудні ви люди - на пенсію,на пенсію... та цей динозавр уже давно на пенсії, адже йому іде 63 рік. Не відправляти треба, а гнати у шию...
Цитировать
 
 
# Мария 22.03.2012 11:03
Цитирую Jey:
Помоему, кому-то пора на пенсию, вам так не кажется?

Именно на пенсию! Если за три срока человек ничего не сделал, то о чём с ним вообще можно разговаривать!?
Цитировать
 
 
# Мария 22.03.2012 11:01
Цитирую Jey:
Помоему, кому-то пора на пенсию, вам так не кажется?

Именно на пенсию! Уже если человек за 3 срока ничего путнего не сделал, то о чём тут можно с ним вообще разговаривать.
Цитировать
 
 
# SKTA 21.03.2012 13:54
К огромному сожалению, просто у нас отсутствует реальный кандидат на МЕРЫ города!!! Ну кого избирать!? НЕКОГО!!! Все скуплено "БОЛЬШИМИ Денежными МЕШКАМИ"! А теперь, наш МЕР, отдает долги в угоду этих "МЕШКОВ с деньгами"!
Цитировать
 
 
-1 # rer 17.03.2012 21:24
Разговорились!Г оворуны где вы были когда Бондарь разграбил и уничтожил Ирпень!Молча сидели и не пи...ли!Тот давил прокуратурой и ментами!Сцали?Т еперь сритесь!
Цитировать
 
 
+1 # префект 12.03.2012 11:56
Як можна людям у очі дивитися???
Цитировать
 
 
+1 # префект 12.03.2012 11:53
Багато штанів протер Скаржик у мерському кріслі та у кріслі першого зама за два десятки років і так нічого путнього для міста не зробив, одна суєта, створено нові проблеми, пусті обіцянки і дерибан... чим далі тим нахабніше...А де ж СОРОМ,ЧЕСТЬ, СОВІСТЬ ??? Може уже досить, пішов би уже сам...Як можна жити із такою ГАНЬБОЮ ???
Цитировать
 
 
-3 # LEX 07.03.2012 19:27
СВОБОДА прийде - порядок наведе!!!
Цитировать
 
 
+1 # Julin 07.03.2012 12:04
Правильно, МЫ -не БЫДЛО,нам не нужен такой МЕР, с его правлением!
Цитировать
 
 
# префект 07.03.2012 11:32
Шановний адмін,згадуванн я про скаржинського, який є основною проблемою Ірпеня - це для вас нецензурщина? Тоді навіщо влаштовувати цей базар. При владі цього "господарника" ще з 2002р.у місті відбувається архітектурно-бу дівельне свавілля, кероване авторитарно-олі гархічною владою, для яких Ірпінь - це бізнес-територі я і їх ціль побільше урвати, а на народ їм начхати...
Цитировать
 
 
+2 # Jey 07.03.2012 09:47
Помоему, кому-то пора на пенсию, вам так не кажется?
Цитировать
 
 
+1 # Люба 07.03.2012 09:37
ИДИОТЫ - не МЫ!!!
Мы не тупой электорат, которым привыкли нас считать, власть которая не может ничего толкового сделать для своего общества, а только разворовует все в округе, должна покинуть занимаемые ими места, для перемен к лучшему.
Цитировать
 
 
+1 # Аноним 07.03.2012 09:16
Так дальше продолжать нельзя, нужны перемены, иначе будем сидеть дальше и жаловаться как все плохо, при этом оставаться безвольной толпой и агресивно молчаливым большенством.
Городу нужен честный мер!
Цитировать
 
 
+1 # Коля 05.03.2012 16:07
Ця влада, вже "віджила своє", але не хоче визнавати очевидного, зміни не загорами...
Цитировать
 
 
# Administrator 04.03.2012 17:10
!?!?
Комментарии удаляются, если:
-информация рекламного характера, спам;
-нецензурная лексика;
-при сбое сайта.
Цитировать
 
 
-3 # префект 04.03.2012 16:53
Толку з ціх коментарів... навіщо ж ви ховаєте коментарі від народу? соромно читати,соромно за таку владу? слабаки!!!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Соціальний вибух в Київській області - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.