ОСІННЄ попередження Ірпінській міській владі

Печать
PDF

- або чому «низи» більше не хочуть.

Осінь завжди приносить смуток в серця багатьох людей, бо це пора року коли треба робити висновки, звітувати про зроблене, або виправдовуватись та відповідати за втрачене.
Але з іншого боку це і обнадійлива пора року,

коли виправляються помилки та закладаються підвалини майбутнього успіху.

Так сталось, що цей осінній період співпав з фінішом річного «гарування» у владі «нової» команди ірпінських служителів народу. А значить прийшов час надати звіт Ірпінській Громаді.
Нагадаю, що 30 жовтня минув рік з дня останніх виборів до місцевих рад. Згідно статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати місцевих рад один раз на рік зобов’язані звітувати про свою роботу перед виборцями.

Але чи обов’язково чекати на зустріч з депутатом, щоб оцінити результати діяльності влади, адже хто має очі той завжди побачить, а хто має вуха той почує.
Після минулої депутатської каденції «ефективних менеджерів», Ірпінська Громада з перших днів роботи нової VI каденції, проявляє великий інтерес до роботи депутатів.

Громада не забула передвиборчі обіцянки неймовірного чуда, надані кандидатами.

Громада пам’ятає і про зухвалі обіцянки депутата Верховної Ради України Петра Мельника та сформованої ним «легітимної» більшості із членів Партії Регіонів, підсиленої пристосуванцями з інших політичних сил, щодо наведення порядку в Приірпінні.

Не зайве нагадати мешканцям Приірпіння про обіцянки щодо проведення інвентаризації території Ірпінського регіону, повернення незаконно розданих земель та накладання мораторію на будь-які відчуження до затвердження нового Генерального плану розвитку міста.

Але чуда не сталось.

Натомість ми бачимо постійні підкилимні міжкланові «розбірки» за право контролювати та розпоряджатись ірпінською землею.
А непрозорість, та намагання за будь-яку ціну «припасти до владної ночви », вже призвело до серії гучних скандалів та «добровільних» відставок провладних посадовців.
Але добре організована «владна машина для визискування власної вигоди», і не думає сповільнювати темпи «ефективного» керування Приірпінням.
Переформатувавши силові агрегати(депутатські комісії) «владної машини», ірпінські служителі народу, напевне, знову заходились закладати підвалини свого майбутнього благополуччя.

Думаю мало хто буде сперечатись, що влада псує більшість людей, а абсолютна влада псує абсолютно. Але навіть незначна влада легко паморочить дурні голови. І як однаково небезпечно божевільному давати в руки меч, так і безчесному надавати владу.

А що ж виборці, спитаєте ви? А виборці, як і в минулу каденцію, починають відчувати себе обдуреними.
Кількість протестних акцій зростає не тільки в межах країни. Ірпінці також не збираються терпіти наругу від так званої «голубої» команди.

Підтвердженням тому є довготривала боротьба Коцюбинської Громади проти знищення реліктового Коцюбинського лісу, віялові акції протестів Ірпінської та Ворзельської Громад проти прихованого знищення лісово-паркових зон Приірпіння.

Резонансний «лісовий дерибан» в Парку Героїв, нічому не навчив Ірпінську владу. Тож коли Ірпінські очільники взялись за Парк Відпочинку, що межує з вулицями Жовтнева, Н.Рибака та Радянська, терпець мешканців міста урвався.

Доведені до відчаю мешканці Приірпіння, цього разу, вимушені були пікетувати сесію Ірпінської міської ради, що проходила 15 листопада 2011 року.

Пікетування було організоване ІР ГО «Самозахист» та групою активістів що опікуються лісопарковими зонами м. Ірпінь. До протестуючих приєдналися представники ГО «Правиця», ГО «За Батьківщину» та інші небайдужі громадяни не тільки міста Ірпінь. Тут були представники Громад Бучі, Коцюбинського, Ворзеля, Романівки та Гостомеля.

Хочу віддати належне міському голові м. Ірпінь. Володимир Скаржинський таки вийшов до мітингувальників.

Якщо точно, то таких виходів було два. Не можу стверджувати, що міський мер все ж дослухається до вимог Громади, але не враховувати зростання незадоволення неефективною роботою міської влади було б не розумно.

Красномовні банери та виступи мітингувальників тільки підтвердили серйозність намірів представників Ірпінської Громади щодо відстоювання своїх прав. Напевне саме тому і не відбулося порозуміння між міським головою та протестуючими на майдані перед міськвиконкомом.

Представники мітингуючих зачитали звернення до депутатів Ірпінської міської ради де виклали свої вимоги та надали конкретні депутатські накази депутатському корпусу.

На привеликий жаль жоден депутат від будь-якої політичної сили, а також мажоритарно обрані депутати, не вийшли до протестувальників. Я не враховую тих депутатів які супроводжували короткі відвідини протестувальників паном Скаржинським, та намагались скоріше сподобатись меру ніж почути своїх виборців.

Звернення громадян було передано в сесійну залу, де було зачитано та підтримано єдиним депутатом Ірпінської міської ради паном Мельничуком Богданом, представником ВО «Свобода».

Інші депутати, в тому числі і опозиційні, звернення Громади Приірпіння проігнорували.

 

Та все ж Громада очікує отримати відповідь на свої питання, що і буде найкращим звітом за проведену протягом року депутатську роботу.


Домбровський Ігор,
ІР ГО «Самозахист», м.Ірпінь

Джерело: Інформаційний портал смт.Коцюбинське

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Сидор 09.02.2012 21:49
Раздайте ж наконец-то ордера жильцам по ул. МИРА-3Б !!!
:sigh:
Цитировать
 
 
# Pipino 30.11.2011 19:39
Правильно, молодцы нельзя молчать! Самозахыст единственная активная организация в регионе которая критикует власть!Так держать.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - ОСІННЄ попередження Ірпінській міській владі - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.