У Ворзелі відбулися зустрічі з творчою групою фільму «Останній герой»

6 та 7 листопада з нагоди 68-ї річниці визволення Київщини та 70-ї річниці початку діяльності Ворзельської підпільної організації у приміщенні Ворзельського музею історії та культури «Уваровський дім» та у клубі санаторію «Україна» відбулися зустрічі з творчою групою фільму «Останній герой» режисера-ворзельчанки Світлани Соколенко, які організували його творці. Одним із консультантів фільму виступив зберігач фондів – керівник музею О.Г. Соколенко, за матеріалами книжки якого, написаної у співавторстві з Ю.Л. Мельничуком, було знято цей фільм.

Уперше документально-публіцистичний фільм «Останній герой» було презентовано цього року на День Перемоги, а у жовтні він посів друге місце на ІІІ Міжнародному кінофестивалі «Люди і кораблі» (Київ), де був також відзначений в номінації «Кращий фільм про війну» та одержав почесну грамоту від Державної служби з питань інвалідів і ветеранів Міноборони України.

Спочатку присутні познайомилися з історією діяльності Ворзельського підпілля (О.Г. Соколенко), слухали спогади О.Б. Білостоцької, В.В. Васильєвої, які були очевидцями подій 1943 року, І.Д. Риндіна – єдиного з ворзельських ветеранів, який брав участь у форсуванні Дніпра та звільненні Києва та області, а потім переглянули фільм. Особливо приємно було бачити у залах дітей – зала ДК санаторію «Україна» була майже повністю заповнена учнями Ворзельської та Михайлівсько-Рубежівської шкіл. 6 листопада, після закінчення перегляду, від імені присутніх були покладені квіти до пам’ятника загиблим солдатам та біля обеліску на місці будинку підпільників Білостоцьких, позвірячому закатованих власівцями у 1943 році.


О.Г. Соколенко
Зберігач фондів музею історії та культури «Уваровський дім»

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - У Ворзелі відбулися зустрічі з творчою групою фільму «Останній герой» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.