Помста за принциповість

Печать
PDF
05 Svk8В Ірпені на Київщині депутата міської ради намагаються позбавити повноважень через його відмову голосувати за виділення земельних ділянок структурам близьким до діючого мера.

Депутат Ірпінської міської ради Святослав Куценко зайняв принципову позицію з питань забудови міста, розподілу земельних ресурсів та бюджетних коштів. На сесіях міської ради він порушує не завжди приємні для влади, але надто важливі для розвитку міста питання.

На останній сесії Куценко не підтримав важливе для Карплюка питання - зміну цільового призначення заплави річки Ірпінь з сільськогосподарських на землі багатоповерхової забудови.

Позицію вищевказаного депутата підтримали тисячі мешканців Ірпеня, значна частина населення міста виступили проти таких дій Карплюка.

І незважаючи на те, що цей депутат вирішує проблеми своїх виборців, відстоює їхню позицію, діючий мер Карплюк і керівництво “Нових облич” захотіли незаконно позбавити Святослава депутатського мандата.

Зігнавши працівників бюджетної сфери, комунальних підприємств міста та всіх "залежних" від міської влади на збори, які відбулись поза рамками діючого законодавства, оточення мера озвучило, що це звичайні громадяни, які незадоволені роботою депутата. І міська влада розпочала процедуру відклику депутата, озвучивши, що їм ніхто не завадить й надалі царювати у місті.

Чинний механізм відкликання депутатів є неоднозначним з точки зору його відповідності міжнародним стандартам представницької демократії і, на прикладі Ірпеня, як бачимо, може стати інструментом політичної розправи над депутатом з боку "сильних світу цього".

Але мешканці Ірпеня готові підтримати свого депутата та боротися з Ірпінськими чиновниками-корупціонерами.

Нагадаємо 20 грудня 2017 року прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив Володимира Карплюка про підозру у вчинені ряду тяжких злочинів. Діючий міський голова обґрунтовано підозрюється у вчиненні таких кримінальних правопорушень як створення та керівництво злочинною організацією, заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах, придбання фіктивних підприємств, підроблення документів та ін.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Помста за принциповість - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.