Депутат Ірпінської міської ради Святослав Куценко звітує за свою діяльність у першому півріччі 2016 року

Печать
PDF
20160224100943Депутат Ірпінської міської ради Святослав Куценко на протязі звітнього періоду постійно проводив відкриті прийоми громадян. Брав активну участь в засіданні сесій Ірпінської міської ради, працював в постійних депутатських комісіях ІМР.

Зокрема, до депутата Куценка звернулося понад 90 громадян щодо депутатських актів, 8 громадян за характеристиками, ним особисто підготовлено 5 депутатських запитів та звернень у відповідні установи.

Активно сприяю вирішенню проблемних питань жителів округу.

За перше півріччя 2016 року надано матеріальну допомогу: 5 сім’ям, які перебувають у скрутному становищі; 3 хворим, які потребували коштів на серйозне лікування.

За звітний період встановлено дитячу гойдалку у дворі будинку по вул. Стельмаха, 3. 

Святослав Куценко бере участь у роботі всіх комісій і робочих груп ІМР щодо підготовки реконструкції парку Будинку творчості письменників України.

Постійно влаштовує суботники, на яких не тільки прибирає вулиці і прилеглі території будинків, а й завозить пісок, чорнозем та проводить висадку дерев.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Депутат Ірпінської міської ради Святослав Куценко звітує за свою діяльність у першому півріччі 2016 року - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.