Графік відключення електроенергії в Ірпені, Бучі та Гостомелі з 11 по 15 грудня 2017 року

Печать
PDF
inx960x640У зв'язку з плановими роботами можливі наступні відключення світла в населених пунктах Ірпінського регіону в грудні 2017 року:

11 грудня з 8:00 до 17:00 у місті Ірпінь буде проводитися реконструкція, можливі відключення по вул. Пушкінська, Українська, Лісова, Чехова, Піонерська. У місті Буча буде проводитися розчищення траси, можливі відключення по вул. Малиновського. В смт. Гостомель буде проводитися ремонт Р-0.4, можливі відключення по вул. Ватутіна, Фрунзе, Шевченка, Свято-Покровська, Воровського. 

12 грудня з 8:00 до 17:00 у місті Ірпінь буде проводитися реконструкція, можливі відключення по вул. Пушкінська, Українська, Лісова, Чехова, Піонерська.

У місті Буча буде проводитися розчищення траси, можливі відключення по вул. Склозаводська, Кірова.

13 грудня з 8:00 до 17:00 у місті Ірпінь буде проводитися капітальний ремонт, можливі відключення по вул. Висока, Лермонтова, Тищенко.

14 грудня з 8:00 до 17:00 у місті Ірпінь буде проводитися вирівнювання опор, можливі відключення по вул. Мінеральна, Соборна, 8 Березня.

15 грудня з 8:00 до 17:00 у місті Ірпінь буде проводитися вирівнювання опор, можливі відключення по провулку Озерний.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Графік відключення електроенергії в Ірпені, Бучі та Гостомелі з 11 по 15 грудня 2017 року - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.