В Приірпінні стартує моніторинговий проект "Аналіз діяльності депутатів ІМР"

Печать
PDF
1 1Благодійний фонд Розвитку місцевого самоврядування в рамках програми "Аналіз діяльності депутатів місцевих рад Приірпіння", що діє за підтримки Фонду сприяння демократії, започатковує моніторинговий проект "Аналіз діяльності депутатів ІМР".

Моніторинговий проект передбачає щомісячний аналіз діяльності депутатів Ірпінської міської ради, обраних за мажоритарною складовою, і які отримали мандат за так званими відкритими списками, у їхніх округах.

Зокрема, цей проект включає моніторинг активності депутата на своєму виборчому окрузі (візити, особистий прийом громадян, звітувань про роботу), а також участь у роботі міської ради та органів виконавчого комітету.

Особливу увагу сконцентровано, на дослідженні, як голосує депутат по тому чи іншому питанні на сесії міської ради, чи керується депутат інтересами своїх виборців і місцевої громади під час персонального голосування. Буде проаналізовано, які зусилля докладає депутат для вирішення доручень своїх виборців на засіданнях постійних депутатських комісій, а потім і сесіях Ірпінської міської ради.

У рамках проекту сформовано мережу громадських консультантів, які підтримують регулярну комунікацію з депутатами та їхніми помічниками і мають на меті зібрати відповідну інформацію та проінформувати громадян про результати роботи депутата на виборчому окрузі. Окрім того, їхнім завданням є організація просвітницьких зустрічей з виборцями, активізація громадян та депутатів до двостороннього діалогу. За результатами моніторингу формується щомісячний рейтинг депутатів за рівнем активності їх роботи у міській раді та виборчих округах, доступності для виборців та територіальних громад. Усі результати моніторингу щомісяця публікуються на сайтах irpin.online та irpin.in.ua у розділі "Рейтинги".

0c069bde489a30ff458bbc497724d2a3
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - В Приірпінні стартує моніторинговий проект "Аналіз діяльності депутатів ІМР" - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.