Ірпінська влада незаконно надала дозвіл на розміщення торгівельного павільйону

Печать
PDF
Безымянный 8Грубі порушення регламенту і чинного законодавства, безпідставні звинувачення депутатів, журналістів та представників громади мером міста Карплюком - цим запам’яталась тридцять третя сесія Ірпінської міської ради, яка відбулась 18 травня 2017 року.

Ніхто і не звернув увагу на одне "невелике" питання, яке мер міста "протягнув" (як і багато інших) на цій скандальній сесії Ірпіньради.

Швидко і без обговорення пройшло питання про надання дозволу на розміщення торгівельного павільйону на фасаді центральної вулиці міста Соборної. 

Цей торгівельний павільйон колись мав назву "Крона" і належав ФОП Ляхович Н.М. Протягом тривалого часу власники не слідкували за зовнішнім виглядом цього МАФу. Відповідні служби, неодноразово робили приписи про приведення зовнішнього вигляду до стандартів, встановлених містом. У документів про встановлення кіоску та аренди землі закінчився термін дії, і власники, отримавши чергові приписи, закрили свій магазинчик і готувалися переїзжати в інше місце. 

І тут ситуацією, що склалася, скористались представники міської влади. Проведені переговори з власниками, і "Крона" отримує нового співвласника і гарантії, проходження питання про надання дозволу на розміщення кіоску через сесію Ірпіньради. Джерела в Ірпінському міськвиконкомі повідомляють, що куратором цього питання і фактичним новим співвласником кіоску на сьогоднішній день є Юрій Денисенко.

Мінімально необхідною кількістю голосів "за" це рішення було прийняте сесією Ірпіньради. І це не дивлячись, що питання не пройшло профільну депутатську комісію і головне: згідно рішень міської ради і міськвиконкому на цій зоні (фасад центральної вулиці міста Соборної) заборонено встановлення МАФів на міській землі!

Безымянный 09
На вищевказаній сесії були і залишаються великі питання до роботи системи персонального голосування Ірпінської міської ради. Невідомо, чи дійсно 19 депутатів підтримали це питання чи потрібні голоси були "домальовані" владою.

Головне, поки риторичне, питання: скільки ще часу очільник Ірпеня буде мати відношення до ганебної практики подвійних стандартів: відмовляючи місцевим підприємцям у продовженні дозволів на встановлення та демонтуючи їхні МАФи Карплюк допомагає збагачуватися “дружньому” Денисенку, з легкістю нехтуючи всіма юридичними та морально-етичними нормами?

IMG 6445
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Заза Евгеньевна 11.06.2017 00:05
Если хотите купить квартиру в новостройке, обязательно смотрите видео обзоры о жилых комплексах на сайте ШоТам: https://shotam.com.ua/videos/
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінська влада незаконно надала дозвіл на розміщення торгівельного павільйону - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.