В Ірпені відбулося злиття двох проектів ЖК

Печать
PDF
875785abМісцевий забудовник пообіцяв добудувати ЖК, який не змогли завершити його конкуренти.

Об'єкти ЖК "Шервуд Парк Ірпінь" будуть приєднані до мікрорайону "Благодатний".

Про це йдеться в меморандумі, який обидві сторони підписали 22 березня. Як повідомляє прес-служба мікрорайону "Благодатний", в рамках меморандуму відбулася зміна забудовників і фактична передача об'єктів.

За повідомленням прес-служби, в меморандумі йдеться про те, що попередній замовник будівництва Ріпа В.О. не має можливості завершити будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Ірпінь, Київська область, вул. Виговського, 2-с, 2-ж, 2-л, 2-м, 2-к, а також в подальшому передати у власність квартири та нежитлові приміщення фізичним особам, які уклали з ним попередні договори купівлі-продажу квартир та нежитлових приміщень.

У свою чергу, мікрорайон "Благодатний" в особі забудовників Зибарева А.А. і Глухомана В.В. бере на себе зобов'язання завершити будівництво і ввести в експлуатацію вказаних об'єктів.

"У процесі досягнення поставлених цілей і реалізації спільних інтересів сторони зобов'язуються будувати свої взаємини на основі рівноправності, чесного і сумлінного партнерства, а також захисту інтересів один одного і покупців, які уклали попередні договори купівлі-продажу нерухомого майна в об'єкті будівництва", - цитує меморандум прессс-служба. Як повідомили в прес-службі "Благодатного", керівник проекту Максим Кіраковскій зазначив, що до цього часу в Ірпені не було жодної недобудови. У свою чергу, колишній девелопер об'єкта "Шервуд парк", керівник компанії "В квартирі" В. Крупій розповів, що раніше вже відбулися збори інвесторів, на якому він пояснив складну ситуацію з даним об'єктом, і представив нових забудовників.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпені відбулося злиття двох проектів ЖК - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.