Нардепи по-своєму бачать межі районів і міст

Печать
PDF
1432047696-8718Вчора, 6 грудня, депутати від “Народного фронту” Дмитро Стеценко та Ярослав Єдаков зареєстрували проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Київської області, зміну і встановлення меж Києво-Святошинського, Бородянського районів, міста Ірпінь та селища Гостомель Київської області.

У цьому проекті постанови вищевказані нардепи просять змінити межі Києво-Святошинського та Бородянського районів, а також територію Ірпінської міської ради.

“Змінити межі Києво-Святошинського району Київської області, збільшивши його територію на 5500,0 гектара земель за рахунок передачі до його складу 3799,2 гектара земель Гостомельської селищної ради та 1700,8 гектара земель Озерської сільської ради Бородянського району Київської області, затвердити територію Києво-Святошинського району загальною площею 78000,0 гектара, затвердити територію Бородянського району загальною площею 91699,2 гектара та територію Ірпінської міської ради загальною площею 9000,8 гектара”, – йдеться у проекті постанови, розміщеному на офіційному веб-порталі Верховної ради.

У пояснювальній записці народні обранці детальніше роз’яснюють необхідність зміни районів. Насамперед, мова йде про забезпечення виборів у Гостомельській об’єднаній громаді з адміністративним центром у селищі Гостомель. “Прийняття зазначеного проекту Постанови Верховної Ради України дозволить упорядкувати адміністративно-територіальні відносини в сучасних умовах та забезпечити процес добровільного об’єднання територіальних громад через створення правових підстав для призначення і проведення перших виборів Гостомельської селищної об’єднаної територіальної громади та Гостомельського селищного голови з адміністративним центром у селищі Гостомель”, – йдеться у пояснювальній записці.

Як відомо, 6 грудня Верховна рада не підтримала законопроект №4676 про можливість проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах без зміни меж районів.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Нардепи по-своєму бачать межі районів і міст - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.