Ірпінська школа №12 відзначила 21 річницю учнівської організації «Країна Роксоланія»

Печать
PDF
15304443 10154409039579475 882152071460042311 o29 листопада відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці учнівської організації Ірпінський спеціалізованій ЗШ №12 з вивченням іноземних мов (школі лінгвістики).

На святкування завітали поважні гості, серед яких: представництво Азербайджанської Республіки на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні паном Азером Худієвим. Перший секретар Посольства Республіки Білорусь в Україні Олексій Панкратенко, Народний артист України Гурбан Аббасов, заступник військового аташе Посольства Республіки Польща в Україні Мірослав Жезмінський, директор Інституту Конфуція Київського державного університету ім. Т.Шевченка Кирил Пансул, делегація педагогів та учнів гімназії-побратима з міста Рогатина Івано-Франківської області, батьківщини Анастасії Лісовської, Роксолани, чиє ім`я носить шкільна учнівська організація «Країна Роксоланія», на чолі з Яремою Ващуком, делегація педагогів гімназії побратима №36 імені Івана Мелажа міста Гомеля на чолі з Наталію Сулимовою і Людмилою Єлець, інші почесні гості, вчителі, учні та їх батьки.

Заступник Ірпінського міського голови Лідія Михальченко, депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський, представники управління освіти і науки Ірпінської міської ради на чолі з радником Ірпінського міського голови з питань освіти Анною Король, начальником управління освіти і науки Ярославом Маляренком також розділили урочисто-святковий настрій «роксоланівців».

Зі словами привітання до присутніх звернулася заступник Ірпінського міського голови Лідія Михальченко, яка також розповіла про плани щодо розширення будівлі школи, благоустрій території навчального закладу, адже наступний 2017 рік в Ірпені буде Роком освіти.

На святі звучали численні вітання гостей, були й подарунки, показ власних талантів і незрівнянні мелодії пісень. Високу виконавську ноту підтримав Голова культурного центру Азербайджану, Народний артист України Гурбан Аббасов, виконавши українські та азербайджанські пісні.

15235801 10154409051029475 8646850767479398952 o
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Ірпінська школа №12 відзначила 21 річницю учнівської організації «Країна Роксоланія» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.