Пілотний проект у сфері медицини реалізовуватимуть в Ірпені

Печать
PDF
15064128 1251429434918197 1545974278 o-768x569Ірпінь може стати одним із перших міст в Україні, де реалізовуватиметься пілотний проект щодо реформування системи охорони здоров’я. Це питання було обговорено сьогодні під час візиту консультанта Міністра охорони здоров’я України, міжнародного експерта з питань фінансування системи охорони здоров’я Нінель Кадирової до Ірпінської міської ради.

«Я вважаю, що в умовах проведення адміністративної реформи у вашому місті буде непоганий старт. Тому, що перші отримують дуже багато», – зазначила Нінель Кадирова.

Крім цього, в Ірпені є всі можливості для реалізації такого проекту.
 
«Ми будемо перші, хто реалізує пілотний проект. У нас багато вже зроблено. Це амбулаторії, дитячі поліклініки. Найголовніше – це бажання, яке є у населення та керівництва. Тепер нам потрібно зробити гарні проекти, відпрацювати їх на міністерському рівні, узгодити з міністерствами, фінансовими європейськими компаніями і за ті кошти зробити цю роботу», – розповідає заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко.

За словами головного лікаря Комунального закладу «Ірпінська центральна міська лікарня» Андрія Тумасова, такі проекти потрібно втілювати з декількох причин. По-перше, це отримання досвіду, яким володіє експерт, по друге, зрозуміти для себе, які елементи реформи нам найбільш близькі, користі і вигідні. По-третє, реалізація пілотного проекту надасть можливіть завжди бути попереду.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# masya 26.11.2016 06:23
Результати реформи в амбулаторії на Северинівській вражають. Там повністю стіни заражені грибком, хворі діти всім цим дихають. На прийомі сидить один лікар, коли по розкладу повинно бути три. Щоб лікаря визвать додому, для реєстратора підвищена температура не аргумент. За дві години перебування в амбулаторії жодного разу не побачили, щоб проводилося прибирання в період великої захворюваності і грязі на вулиці. Вразив бумажний ящик, приклеєний скотчом до полу на вході. Цікаво, яка його функція?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Пілотний проект у сфері медицини реалізовуватимуть в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.