Відставка Тигова пов’язана з аферою навколо «Петровського кварталу»

Печать
PDF
2 p1af3c1tbs1ku171v1opg2faamj7У вівторок, 27 вересня, депутати Києво-Святошинської районної ради більшістю голосів відправили у відставку БПП-шника Тигова. Разом з тим райрада обрала собі нового голову. Ним став представник БПП Вадим Гедульянов, який був головою бюджетної комісії і балотувався від Боярки.

Як повідомляють ЗМІ, відставка Тигова супроводжувалася безліччю претензій з боку депутатів: жодних покладених на нього обов’язків як голова він не виконував, замість підтримувати курс Президента, вирішував свої бізнесові питання. Зокрема, зняття з посади Олександра Тигова пов’язують із аферою навколо «Петровського кварталу».

«Державна екологічна інспекція України встановила розмір збитків, заподіяних державі «Петрівським кварталом» внаслідок засмічення земельної ділянки. Мова йде про суму близько 29 мільйонів гривень. У чиїй кишені лишилися ці кошти і на що вони пішли – здогадатися не важко. При цьому сам житловий комплекс має безліч проблем, які виникли в результаті недобросовісного будівництва», – пишуть «Коментарі. Київ».

Крім того, повідомляють, що до махінацій довкола «Петровського кварталу» причетний також і Лев Парцхаладзе, який сьогодні виконує обов’язки голови Київської облдержадміністрації. Цей житловий комплекс – їхній спільний бізнес. Перший – забудовник і "молодший партнер". Другий – "старший партнер".

«Журналістам вдалося дізнатися, що один з кінцевих власників ТОВ «Петровський квартал» – син Олександра Тигова Руслан. Комплекс зареєстрований на його закордонну компанію. До речі, важливий момент: у своїй декларації за 2015 рік голова Києво-Святошинської районної ради Олександр Тигов вказав, що прибуток його сина – це нуль. Дивно, що Житловий комплекс «Петровський квартал», де квартири продаються за мільйони, не приносить прибутку родині Тигових», – повідомляє «Антикор».

Крім того, викликає багато запитань те, як 20 гектарів сільськогосподарських земель опинилися в руках Парцхаладзе-Тигова і пішли під забудову. Відповідно до документів, частину ділянок під комплекс було видано у власність Петрівською сільською радою. Друга частина видана у власність Софіївською Борщагівською сільською радою також у власність. Тобто територія, яка опинилася під забудовую територіально знаходиться в межах двох селищних рад, а отже нею повинна була розпоряджатися Києво-Святошинська районна рада, а не селищні ради.

Однак найбільше порушення, на погляд ЗМІ, в іншому. У дозвільних документах «Петровського кварталу» вказано, що цільове призначення землі, де стоїть комплекс, – це житлова та громадська забудова. Однак ця ж сама земельна ділянка у публічному кадастрі значиться як землі сільськогосподарського призначення.

«До речі, офіційний сайт Києво-Святошинської районної державної адміністрації не містить жодної інформації стосовно програми економічного і соціального розвитку Києво-Святошинського району (регіональна містобудівна документація). А на сайтах сільських рад немає інформації про генеральні плани сіл. Тому не зрозуміло, на підставі якого документу встановлені містобудівні умови та обмеження для здійснення забудови та на підставі якого документу змінювалося цільове призначення земельних ділянок», – також зазначає «Антикор».
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Відставка Тигова пов’язана з аферою навколо «Петровського кварталу» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.