В Ірпені запроваджується проект «Чисте повітря – здорові легені»

Печать
PDF
компостЦього річ продовжується сезонна боротьба зі спалюванням сухого листя і трави, яку розпочали ще торік восени. У місті запроваджується черговий проект «Чисте повітря – здорові легені». 

У рамках цього проекту мешканцям Приірпіння пропонується отримати великі мішки – біг-беги – об’ємом 3 кубічних метри. Протягом осіннього періоду господарі будуть збирати туди опале листя і суху траву. Коли мішки наповняться, відповідна служба вивезе їх на утилізацію за окрему невелику плату.

Отримати біг-бег можна за адресами:

– м. Буча, вул. Яблунська (Кірова), 99, МПП «Рада», тел.: (093) 975-28-43;

– м. Ірпінь, вул. Шевченка 5, тел.: (073)070-03-48, КП «Контроль благоустрою»;

– м. Ірпінь, вул. Троїцька (Пролетарська), 21, тел. (04597) 63-005, КП «УЖКГ «Ірпінь».

Варто зазначити, що у приватному секторі виходом із ситуації в осінній період є облаштування компостних ям. У таких ямах сухе листя перетворюється не на канцерогени, а на добриво.

Нагадаємо, що дим від спалюванні сухого листя є надзвичайно небезпечним. Під час горіння вивільняються небезпечні, а часом і канцерогенні речовини, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, оскільки дим містить у своєму складі оксид азоту, чадний газ, важкі метали та одну з найотрутніших для організму речовин – діоксин.

КП «Контроль благоустрою» попереджає, що для виявлення порушників будуть проводитися рейди з поліцією, службою із надзвичайних ситуацій, громадськими інспекторами та активістами, навіть, у вихідні дні та у вечірній час. Паління листя є порушеннями правил благоустрою, тому несе за собою адміністративну відповідальність – штраф у розмірі від 340 грн.

Якщо Ви зафіксували факт спалювання сухого листя – телефонуйте в Муніципальну варту (04597) 60-400.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Ірпені запроваджується проект «Чисте повітря – здорові легені» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.