Поліція Ірпеня попереджає!

Печать
PDF
vorВ Ірпені все частіше виявляють факти пограбування приватних осель громадян. Злодії виносять речі, які швидко можна реалізувати (через ломбарди, наприклад). 

Про такі випадки у соціальних мережах пишуть дедалі частіше, проте “спасение утопающих – дело рук самих утопающих”, тобто, як не крути, потрібно вживати відповідні заходи. Головне управління національної поліції в Київській області звертає увагу громадян, що необхідно в першу чергу звертати увагу на підозрілих осіб, які з’являються біля будинків.

Фіксувати марку, колір та номери автівок, на яких вони прибули. Після чого негайно телефонувати в поліцію на телефон 102.

Це допоможе запобігти майбутньому злочину чи його припинити. Якщо є відповідні можливості та кошти, було б безпечніше обладнатись засобами відеофіксації та сигналізації.

Не зважаючи на ситуацію за вікном чи удома, саме єдність громадян із правоохоронними органами дозволить зупинити такого роду правопорушення та запобігати їх у майбутньому! 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Svitlana 22.07.2016 10:10
Не вірю, що поліція буде займатися підозрілими особами. Оселю грабували декілька раз. В останнє до поліції навіть не зверталися. Марно.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Поліція Ірпеня попереджає! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.